Wpis z mikrobloga

@glaaki: a kimy ty jesteś adwokatem tego grubego zapryszczonego randomka, który nie znając dziewczyn nazywa je "szlaufy". Widać, że szkoła odwołana bo gimbusy już w akcji.
  • Odpowiedz
@ampap
@tourer
@AppleDash
@peetee
Nie jestem żadnym mizoginem, gardzę przegrywami, ale nie jestem debilem i pamiętam ten konkurs jak te typiary jedyne czym chciały się pokazać to wypinaniem się do aparatu i wytapetowaną mordą. Może i byłyby dobre do rozdawania ulotek tej galerie, ale nie do takiej funkcji. Nic sobą nie reprezentowały, a poszły tam dla atencji - tyle.
  • Odpowiedz
@AppleDash

a kimy ty jesteś adwokatem tego grubego zapryszczonego randomka, który nie znając dziewczyn nazywa je "szlaufy".


Chłopie, ty po komentarzu oceniasz mój wygląd, bo nazwałem szlaufami typiary, które poza wypinaniem się i tapetą nie miały w ogóle prezencji. Chciałbyś wyglądać tak jak ja, a nazwanie mnie grubasem jest jedną z najgorszych obraz, gdyż od razu nazywasz mnie leniem.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: to tylko twoje zdanie. nic dziwnego ze pozowały i miały makijaż (dziwne ze ktoś chce wypaść jak najlepiej nie? XD) bo czym maja zainteresować potencjalnego klienta? na zdjęciu przecież nie zaprezentują swojego charakteru
  • Odpowiedz