Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest dla mnie to nagłe uwielbienie dla Szumowskiego na wykopie, gość generalnie:
- #!$%@?ł 3 tygodnie na przygotowanie kraju na epidemię,
- wcześniej oszukał kilkukrotnie zawody medyczne
a teraz wychodzi na mównicę niewyspany i mówi co mu każą powiedzieć eksperci z zespołu a czego prezes Kaczyński nie zabronił mówić w obawie przed spadkiem poparcia. Wykopkom miękną serca jaki to on przepracowany i niewyspany - dokładnie tak przepracowany i przemęczony jak #!$%@? przeciętny polski lekarz.

#koronawirus #pis
  • 163
  • Odpowiedz
Przecież dlatego Duda jest prezydentem, bo "chociaż nie czyta z kartki" xD


A nie dlatego, że jako kontrkandytata, największa partia opozycyjna po raz drugi wystawia kompletnego idiotę? Przecież Kidawa to namiestniczka inteligencji Bula Komorowskiego i premier Kopacz...

@ZieloneKoloTramwaja:
  • Odpowiedz
- #!$%@?ł 3 tygodnie na przygotowanie kraju na epidemię,


- w jaki sposób? Jakich środków nie zastosowano, które zastosowano w innych państwach na tym etapie epidemii. Konkrety.

- wcześniej oszukał kilkukrotnie zawody medyczne


Jako
  • Odpowiedz
Wykopkom miękną serca jaki to on przepracowany i niewyspany - dokładnie tak przepracowany i przemęczony jak #!$%@? przeciętny polski lekarz.


@wykopowaswinia: Wykopki się śmieją z kultu bezsensownego #!$%@?, ale spuszczają się na gościem, bo ma podkrążone oczy. Równie dobrze mógł chlać pół nocy xD
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: rozumiem że oszukania lekarzy rezydentów nie liczymy bo tak, brak negocjacji w sprawie zwiększenia wydatków na NFZ z powodu podniesienia minimalnej również się nie liczy bo nie pasuje do narracji, zamykanie rekordowej liczby szpitali to też nie jego wina bo to zrobiło się samo xD
Najważniejsze że nie czyta z kartki, matka boska nas obroni nie ma co się martwić xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

Rezydenci pierwszy raz od x lat dostali podwyżki, bo za poprzedników nie drgnęły one nawet o złotówkę. Mój brat zaczynał staż (nie rezydenturę), akurat na przełomie starych i nowych stawek. Martwił się, że będzie musiał od rodziców brać na życie. Nie pi*rdol mi tu zatem trollu, bo wszystko to znam z pierwszej ręki, a nie z propagandówek z wykopu. Wszystko tu ma aspekt polityczny. Pamiętasz jak jeszcze kilka tygodni
  • Odpowiedz