Wpis z mikrobloga

Powiem wam jedno, jednak skomponowanie swoich perfum w MO61 to daje frajdę jak nie wiem.
Już 4rty raz komponowałem z różowym paskiem i za każdym razem udaje się coś pięknego zrobić.
Oczywiście nie mówię tutaj o zapachowym majstersztyku z oryginalnych destylatów z pustynnych żywic dzikich cedrów xD
wiadomo, ale udaje się stworzyć zawsze zapach który podoba się, pasuje, lubi się i nosi się na sobie z dumą :)

polecam Wam MO61, bo to fajna zabawa, poznanie sporej ilości składowych zapachów, zależności zapachowych i w końcu mega oryginalnych perfum z możliwością pochwalenia się co wybraliśmy. Zazwyczaj są fajne osoby z którymi łapie się spoko kontakt przy wyborze, są cierpliwe, podsuwają pomysły, wypytują co się podoba, a co nie. Generalnie jeszcze nie mieliśmy zapachu który by chybiony - a nawet jeśli to próbka idzie do zlewu i robisz od nowa ( ͡º ͜ʖ͡º)

#perfumy #perfumerianiszowa #zapach #warszawa
ShpxLbh - Powiem wam jedno, jednak skomponowanie swoich perfum w MO61 to daje frajdę ...

źródło: comment_1583880639gjH4j5I745vx7UtphSTq2K.jpg

Pobierz
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShpxLbh: podrzuć jakąś recepturę z dobrą trwałością bo mam voucher do wykorzystania a opinie jakie do tej pory czytałem są łagodnie mówiąc niepochlebne.
@sradam: @kakkerlak: mam tylko tą recepturę zapisaną, reszta jest w ich bazie danych, podchodzi się mówi nazwę + imię+nazwisko i ponawiają ją. Kwestia jest inna..cała zabawa polega na tym by samemu dojść do tego ;) a trwałość zawsze zależna jest od bazy i reszty wybranych składników, jedne ulatniają się szybciej ale mają wpływ na całość kompozycji, inne trzymają się dłużej. Nie ma co szukać tam gotowca, idziesz wybierasz, psikasz się