Wpis z mikrobloga

Brzmi to w tym monecie jak jakaś komedia , ale zupełnie nie mam tego na celu i muszę się odnieść do wpisu Pana @vincent38 link Będę się odnoście do fragmentów wypowiedzi ww Pana.
Zaczynajmy:

„Epatowanie nagością bardzo źle wpływa na brzydkie kobiety - wpędza je w kompleksy.”
Czyli Pana zdaniem.... co? Półnaga kobieta wpędza inne kobiety w komplety? Aaa Pan napisał „brzydkie” czyli wg Pana jestem ładna, ale czy Pan jest decydentem która kobieta jest ładna, a która nie? I dlaczego jakaś kobieta miała by o sobie myśleć, że jest brzydka? To raczej Panowie mają z tym problem.

„Nastolatki popadają w anoreksję.”
Naprawdę? Czy uważasz, żepropaguję anoreksję? Widziałeś kiedyś anorektyczkę? Jeśli popadają „nastolatki w anoreksję bo w internecie jest półnaga osoba to podeslij jakis link. Bo naprawdę Nje czuję się winna anoreksji w Polsce.

„Mężczyźni popadają w depresję, nie mając szans na wydupczenie lachona. Samobójstwa mężczyzn to fakt, a nie wymysł jakieś cycatej atencjuszki. 80% samobójców to mężczyźni, częsta przyczyna to brak kobiety i perspektyw. Ilu wykopowiczów popełniło samobójstwa - pewnie kilkunastu. Warto wspomnieć Debila Leśnego - o nim wiemy.”
Wiec rozumiem, że faceci oglądający półnagie dziewczyny w internecie popełniają samobójstwo, ale tylko Ci co przeglądają zdjęcia na wykop? I moje zdjęcia tutaj mają wpływ na to, że te osoby nie „kobiety i perspektyw”? Czyli samobójstwa mężczyzn są spowodowane oglądanie półnagich kobie ( ͡º ͜ʖ͡º)

„Ale takie jest życie - próżne atencjuszki mają prawo gołe dupska wrzucać, tak samo jak każdy ma prawo wyrażać swoją opinię, wymiana informacji jest prawem (teoretycznie) gwarantowanym przez Konstytucję.”
Tutaj się nawet z Tobą zgodzę. Tylko wymiana informacji o której mówisz w konstytucji (Nie czytałam konstytucji wiec zakładam, że tak jest) nie ma z pewnością nic wspólnego z pastwieniem się na osobie która wrzuciłam kawałek pupy do internetu. Myślę, że taka osoba nie zasługuje na stalking i publiczne „biczowanie” ujawniając dane tej osoby w przestrzeń publiczną.

Twoje argumenty są żadne tylko mają Cię usprawiedliwić od tego co robisz, czyli niszczenia dziewczyną życia.

#wgw #olawgw
  • 19
Wiec rozumiem, że faceci oglądający półnagie dziewczyny w internecie popełniają samobójstwo, ale tylko Ci co przeglądają zdjęcia na wykop? I moje zdjęcia tutaj mają wpływ na to, że te osoby nie „kobiety i perspektyw”? Czyli samobójstwa mężczyzn są spowodowane oglądanie półnagich kobie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@OlaWGW: po części tak

Tutaj się nawet z Tobą zgodzę. Tylko wymiana informacji o której mówisz w konstytucji (Nie czytałam konstytucji
@OlaWGW: Zobacz co ten dzban pisał w dyskusji ze mną. Jego zdaniem każdy ma prawo(czyli poświęcać swój prywatny czas) na niszczenie innych, dokuczanie. I to ja jestem hipokrytą piętnując takie zachowanie gdyż jego zdaniem sam tak robię(oni dokuczają innym, ja dokuczam temu komuś) No cyrk. Nie karm trola, pisząc z nim wczoraj w komentarzach z ciekawości sprawdziłem jego inne wpisy. Szkoda się produkować.
aha w takim razie możesz się na niej wzorować xD. Idę sobie


@trojpalczastadlonzciasta: Ale ja nie będę się na niej wzorował, bo nie robię takich rzeczy co ona. Chociaż już w innych tagach biłem głową w mur mirko, tyle, że się poddałem i przestałem. Ola jeszcze walczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OlaWGW: wrzucajac takie tresci do Internetu wiadomym i oczywistym jest ze obrażasz się na tego typu reakcję

Mirabelka odkrywa internet...
profesjonalne modelki czy celebrytki tez maja takie problemy
od tego co robisz, czyli niszczenia dziewczyną życia.


@OlaWGW: Bzdury. Nikomu życia nie niszczę.

ujawniając dane tej osoby w przestrzeń publiczną.


@OlaWGW: Popracuj nad składnią. Domyślam się, że ona sama te dane ujawniła, nikt jej z ukrycia zdjęć nie robił i nie wrzucał potajemnie. Wykopki zapewne jedynie odnalzły te informacje, ale tylko zgaduję.

ale tylko Ci co przeglądają zdjęcia na wykop? I moje zdjęcia tutaj mają wpływ na to, że
vincent38 - > od tego co robisz, czyli niszczenia dziewczyną życia.

@OlaWGW: Bzdur...

źródło: comment_1583930685yPkKx72B5Ns905w7oowVCl.jpg

Pobierz