Wpis z mikrobloga

Re-Volt Pizza Turniej, oficjalny, wykopowy, polski turniej z nagrodami.

Witajcie, wołam wszystkie zapisane osoby. :)

W związku z liczbą osób, które zapisały się do turnieju (46 uczestników) będzie podział na 4 grupy z których zostaną wyłonione 2 grupy półfinalistów, którzy następnie awansują do finału.

Bardzo prosimy zapisanych uczestników o dołączenie do oficjalnego kanału Discord https://discord.gg/PBDBYfP , gdzie zostaną przydzielone grupy, oraz hasła dostępu (mieliśmy problem z trollowaniem, dlatego hasła są niezbędne).

Dodatkowe informacje o wyścigu są w zakładce Pizza Turniej (punkt informacyjny, chat) - info na zdjęciu poniżej.

Prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa w sekcji Pizza Turniej - chat, bardzo prosimy logować się loginem z wykopu.

Oficjalne mapy poniżej, możecie się z nimi zapoznać :). Wszystkie są zawarte w paczce w powiązanych ("Link do pobrania gry (64 bit)").

Zapraszamy! :)

#mirkovolt #revolt
wirogez - Re-Volt Pizza Turniej, oficjalny, wykopowy, polski turniej z nagrodami.

...

źródło: comment_1583858436FZ4r0d5N364mwqyJB6JWc6.jpg

Pobierz
  • 20
@wirogez: Mnie się podcina skrzydła już teraz! A potem mnie się dorzuci do grupy z YSKiem, Asymilantem i nie wiem kogo tam pamiętam jeszcze z pierwszej edycji turnieju ( ͡° ʖ̯ ͡°) TO JEST SPISEG ( ͡° ͜ʖ ͡°)