Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z moim #rozowypasek.
tl;dr #!$%@? się o to, że gram w gry komputerowe i nie wiem co dalej bo traktuje to jako dziecinadę i rozpowiada znajomym, że gram w gry dla dzieci.

Cześć, 28lvl i jestem w związku z dziewczyna już 2 lata. Ostatnio wróciłem do grania w mmorpg po latach przerwy tj. Elder Scrolls Online. Lubię te gierkę i przy okazji ucze się angielskiego będąc w międzynarodowej gildii. Tygodniowo przeznaczam na gre około 15-20 godzin.
Oczywiście mam też inne hobby rowerki, samochody, siłownia, podróże tj. 2 razy w roku za granicę i pare razy weekendy po kraju. Sam też dla siebie często gotuje więc gotowanie też mogę zaliczyć.
No i mój rózowy się #!$%@? do tego, że to dziecinne itd. Sama siedzi w netflix i jakieś zabawy w paznokcie.. ale to kobiece sprawy więc się nie #!$%@?.
Wkurzyłem się jak na spotkaniu ze znajomymi zaczęła o tym gadać wyśmiewczo traktując mnie jak jakieś dziecko. Potem znajomi po alko mówili, że w tym wieku grać w gry komputerowe to przesada.. Od tamtej pory #!$%@? w te gierke jeszcze więcej.
Nie wiem co o tym myśleć. Według mnie powinna zaakceptować to, że sobie lubię pograć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem z moim #rozowypasek.
t...

źródło: comment_1583851407c3FuleU0OFBcZK96Nn9icC.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Związki to trudna sprawa, kiedyś myślałem że tą grę rozumiem, ale nie jest to takie proste. Wydaje mi się że masz problem w związku z granicami, może twoja poprostu czuje się zazdrosna o czas poświęcony nie-na nią, wtedy uświadom ją że nie należysz do niej i masz prawo zajmować się tym co lubisz robić. Może to chodzi o znajomych, że oni chodzą do modnych miejsc, czy do teatru/kina/opery/klubu/restauracji, wtedy
  • Odpowiedz
vi : Rozowy pasek, rowniez lvl 28 z tej strony. Spedzilam na graniu w gry wiekszosc wolnego czasu odkad skonczylam studia - momentami wydawalo mi sie, ze moze nawet za duzo, ale sprawialo mi to frajde. Oczywiscie w pierwszej kolejnosci praca, obowiazki domowe, silownia i na deser ps4 - do poznych godzin nocnych. Multiplayer, grajac poznajesz osoby, ktore interesuja sie tym samym wiec nic dziwnego ze lubisz spedzac czas w ten sposob,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: 2020 rok a niektórzy nadal traktują gry jakby na rynku istniały same produkcje pokroju Raymana czy Kangurka Kao. Odnoszę wrażenie, że większość ludzi, którzy traktują gry dziecinnie i są przed trzydziestką, po prostu wypadli z obiegu grania w dzieciństwie i uważają, że jest coś niestosownego w graniu jako osoba dorosła. Bo przecież Wiedźmin, Hitman czy inny God of War to tytuły dla dzieci xD Szkoda słów. Gry to segment
  • Odpowiedz