Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z moim #rozowypasek.
tl;dr #!$%@? się o to, że gram w gry komputerowe i nie wiem co dalej bo traktuje to jako dziecinadę i rozpowiada znajomym, że gram w gry dla dzieci.

Cześć, 28lvl i jestem w związku z dziewczyna już 2 lata. Ostatnio wróciłem do grania w mmorpg po latach przerwy tj. Elder Scrolls Online. Lubię te gierkę i przy okazji ucze się angielskiego będąc w międzynarodowej gildii. Tygodniowo przeznaczam na gre około 15-20 godzin.
Oczywiście mam też inne hobby rowerki, samochody, siłownia, podróże tj. 2 razy w roku za granicę i pare razy weekendy po kraju. Sam też dla siebie często gotuje więc gotowanie też mogę zaliczyć.
No i mój rózowy się #!$%@? do tego, że to dziecinne itd. Sama siedzi w netflix i jakieś zabawy w paznokcie.. ale to kobiece sprawy więc się nie #!$%@?.
Wkurzyłem się jak na spotkaniu ze znajomymi zaczęła o tym gadać wyśmiewczo traktując mnie jak jakieś dziecko. Potem znajomi po alko mówili, że w tym wieku grać w gry komputerowe to przesada.. Od tamtej pory #!$%@? w te gierke jeszcze więcej.
Nie wiem co o tym myśleć. Według mnie powinna zaakceptować to, że sobie lubię pograć.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem z moim #rozowypasek.
t...

źródło: comment_1583851407c3FuleU0OFBcZK96Nn9icC.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > d tamtej pory #!$%@? w te gierke jeszcze więcej.
Nie wiem co o tym myśleć. Według mnie powinna zaakceptować to, że sobie lubię pograć.

Myślę, że nic więcej nie trzeba dodawać. Rób to co lubisz. Najbardziej do zainteresowań i formy spędzania czasu, który nam sprawia przyjemność #!$%@?ą się ludzie bez zainteresowań i ci nudni.
  • Odpowiedz
ata. Ostatnio wróciłem do grania w mmorpg po latach przerwy tj. Elder Scrolls Online. Lubię te gierkę i przy okazji ucze się angielskiego będąc w międzynarodowej gildii. Tygodniowo przeznaczam na gre około 15-20 godzin.

Oczywiście mam też inne hobby rowerki, samochody, siłownia, podróże tj. 2 razy w roku za granicę i pare razy weekendy po kraju. Sam też dla siebie często gotuje więc gotowanie też mogę zaliczyć.

No i mój rózowy się
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo z twojego grania w gry nie ma nic dla niej, temu się gotuje. Według mnie co innego, gdyby sama zajmowała się czymś bardziej ambitnym i wymagała od partnera bardziej produktywnego spędzania wolnego czasu, żeby był na jej poziomie. Ale nie w tym przypadku. A za wyśmiewanie wśród znajomych to powinieneś się zastanowić co dalej z tym związkiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wyśmiewanie przed znajomymi jest niewybaczalne i karygodne.

Powinna zawsze stać po twojej stronie nawet jeśli nie do końca się zgadza, a jeśli jej coś nie odpowiada to nie powinna wywlekać tego publicznie.
Ona cię nie szanuje miras
  • Odpowiedz
Z bitch management 101: poziomy jakie może osiągnąć różowypasek: jednorazowa przygoda - "przyjaciele z benefitami" - dziewczyna

Teraz tak, jak się dobrze sprawuje to awansuje, za przewinienia jest degradowana i teraz najważniejsze, po degradacji już nie może wrócić na poprzednie stanowisko. Jakie są przewinienia powodujące degradację? No właśnie na przykład to:

Wkurzyłem się jak na spotkaniu ze znajomymi zaczęła o tym gadać wyśmiewczo traktując mnie jak jakieś dziecko.


publiczne
  • Odpowiedz
Przecież chłop, który gra w gierki to skarb. Nie szwenda się po babach, daje trochę przestrzeni na własne zajęcia, dziwna kobieta.


@Never_let_me_go: coż niektóre zaburzone kobiety widzą to jako marnowanie czasu, który mógłby poświęcić im
  • Odpowiedz