Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski

DZISIAJ JEST DZIEŃ MĘŻCZYZN!

Kobiety standardowo o nas zapomniały, bo przecież tego się nie świętuje. Nasze święto jest w dzień chłopaka, a wtedy mówią, że jesteśmy za dorośli na to i świętujemy w dzień mężczyzn #logikarozowychpaskow.

Wszystkim PANOM składam najlepsze życzenia. #p0lki i #rozowepaski są za głupie na to by złożyć chociaż życzenie, ale same wymagają #!$%@? jakiegoś szajsu na dzień kobiet (celowo z małej).

JESTEŚ FACET? DAJ PLUSA BY ZŁOŻYĆ INNEMU FACETOWI ŻYCZENIA!

PANOWIE W NAS JEST SIŁA! JEBLA IDZIE DOSTAĆ Z TYMI BABAMI. TRZYMAJCIE SIĘ TAM W TYM SFEMINIZOWANYM ŚWIECIE!
źródło: comment_1583844164saXm5udEr6Ewkjj8zrPN5v.jpg
  • 14
"o nas zapomniały". Jedyne co możesz napisać, i co będzie zgodne z prawdą to "o mnie zapomniały". Ale nie brzmi już tak dramatycznie jak wyssane z pupy, że wszystkie kobiety zapomniały o dniu faceta.


@Wyrelworelowany: to podaj w liczbach ile kobiet dzisiaj spotkałeś i ile z nich powiedziało ci chociaż głupie "wszystkiego dobrego"?
Teraz przypomnij sobie ilu babom ty złożyłeś życzenia w dzień kobiet i ile było o tym #!$%@? wszędzie
@choochoomotherfucker: co z tego, że na biuro gdzie pracuje prawie 50 kobiet, jedna pamiętała, a innym się przypomniało gdy wynikło to z rozmowy, albo ja CELOWO I DOSADNIE zacząłem sam składać życzenia innym panom i dzieląc się nimi cukierkami xD kobiety celowo pomijałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)