Wpis z mikrobloga

Bardzo przykre i niesprawiedliwe jest to że możesz w życiu wykonywać swoje obowiązki należycie, przestrzegać zasad higieny czy na przykład tak jak w przypadku obecnej sytuacji z koronawirusem stosować się do wszystkich zaleceń służb a wszystko to może być #!$%@? przez głupotę jednego człowieka.

Tydzień temu Siostra mojego przyjaciela przyleciała z Francji samolotem w odwiedziny żeby po dwóch dniach wrócić do Francji autokarem przez Niemcy.

Dzisiaj moja współpracownica oznajmiła że w weekend córka zrobiła jej niespodziankę i przyleciała ze Szkocji w odwiedziny.
- Mamo wiesz za ile przylecieliśmy za 50 zł aż grzech było nie skorzystać.

Przyznam szczerze że troszkę się zmieszałem gdy to usłyszałem. Człowiek rezygnuje tymczasowo z wyjazdu do rodziny w Polsce a tutaj ludzie korzystają z międzynarodowego transportu bo można zaoszczędzić dwie stówki.

I tak jak ktoś ostatnio dokonał żartobliwego wpisu że za 5000 lat ktoś się dowie że nasza cywilizacja została wykończona przez zupę z nietoperza to jeszcze trzeba dopisać że największy przyrost zachorowań nastąpił przez promocje na tanie loty i wycieczki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#koronawirus #przemyslenia
  • 3
@roszej: a ja wam powiem że rodzice kolegi mojego ojca Kilka dni temu wykupili sobie wycieczkę do Egiptu po TANIOŚCI i maja w nosie ‚Tego koronawirusa ‚oraz to ze mogą się nim zarazić. Mimo próśb syna i tak jadą. Nic tylko drzwi zaspawać . Chociaż może w pierwszej kolejności trzeba się zająć biurami podróży bo kuszą wszystkich januszow .