Wpis z mikrobloga

@puexam: Spoko ekspercie.
To że witaminę C stosuje się w medycynie nie jest jakaś wielka tajemnica .
Ale chodzi o coś innego, jak chcesz wierzyć że towarzystwu STOP NOP chodzi o propagowanie prozdrowtnych postaw to możesz się lekko rozczarować ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
A chwili kiedy społeczeństwo musi stawić czoła epidemii , należy ze wszystkich sił potępiać mącicieli. Nie dać im dojść do głosu, zapobiegac ewentualnemu rozpowszechnianiu nieprawdziwych informacji.
Swego czasu podczas debaty z LEKARZEM, Pani Agent Ubezpieczeniowy jak została zapytana kim w ogóle jest że poddaje pod wątpliwość wiedzę medyczną , to wiesz
  • Odpowiedz
Pani Sochy nie znam, widzę że jest antyszczepionkowcem, wtf, ale tu się wyłamię.


@puexam: pani Socha to nie jest jakaś sobie tam dziewczyna która powtarza co widziała na stronie jakiegoś szpitala. Pani Socha to założycielka antyszczepionkowego stowarzyszenia STOP NOP, kandydatka na posła, organizatorka protestów i innych antyszczepionkowych akcji. Ma dużą publikę, dlatego jej wpisy są szkodliwe.
  • Odpowiedz
@stooley32: zakładając że ich metoda działa w 100% - co wybierasz mając wybór "kamienie nerkowe" vs "śmierć od koronawirusa"? Inna rzecz że dożylne podawanie wit. C ma stosunkowo niską korelację z występowaniem kamieni nerkowych.

@Nemeczekes: @spidero napisał, ja specjalnie ująłem w kursywę.

@clexi88: tak się składa, że bardzo dużo w tym temacie czytam. W polskiej polityce ani pseudonauce jednak nie siedzę, co zaznaczyłem na samym
  • Odpowiedz
jtować za to że powtórzyła informację podaną przez lekarzy w oparciu o wyleczenie 12 przypadków jakąś terapią, sami oni uznali że coś może w tym być, a Wy stwierdzacie lakoniczne "eee witamina C nie działa" albo w najleps


@puexam: bo wykopki to bezmózgie niedojeby :)
  • Odpowiedz
@Kempes: niektórzy jak usłyszą, że według Sochy 2+2 to 4, zaczną krzyczeć, że 5.

Oczywiście, że sprawdzają witaminę C. A wiesz, dlaczego? Bo w badaniach na zwierzętach zmniejszyła śmiertelność z powodu grypy kilka do kilkunastu razy.

Skandalem jest jedynie, że sprawdzają dopiero teraz, jak świat ma nóż na gardle, a nie kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu, jak opublikowano badania na zwierzętach.
  • Odpowiedz