Wpis z mikrobloga

  • 119
Byłem dzisiaj w liceum mojej córki opłacić drugę ratę za komitet rodzicielski, akurat zadzwonił dzwonek i wszystkie dzieci wybiegły przed szkołe. Szczególnie jedna julka wpadła mi w oko. Niby wszystko fajnie, ale jedna rzecz mnie strasznie zirytowała. Każdy, bez względu czy to chłopak czy dziewczyna, ciągnął tego paskudnego e-faja. Masakra jakaś. To smutne że ulegliśmy tej marnej propagandzie i uwierzyliśmy że to wszystko jest zdrowe. Uzywajac technik marketingowych i kolorowych opakowań sprzedajemy naszym dzieciom śmierć. #!$%@?ł bym po głowie każdego bezmózgiego rodzica który pozwala swojemu dziecku kopcić to świnśtwo. Moja córka na szczescie jest mądra osobą, nikt nie wmówi jej że opary toksycznych żeli to para wodna. Poznała już smak papierosa bo pozwoliłem jej kiedyś spróbować. Do alkoholu także jej nie ciągnie. Kiedy kupuje dla siebie piwo, zawsze biore jej jakies karmi, reddsa czy somerka. W koncu ma juz 19 lat i to nie przestępstwo. Dzieki takiemu wychowywaniu mam nad nią większą kontrolę i nie ciągnie jej do robienia głupot. Szkoda mi tej dziewczynki ze zdjecia, daje jej 5 lat i raka płuc.

#plodnajulka #prokuratorboners #epapierosy #zdrowie #tyleczki #wlosyboners
daeun - Byłem dzisiaj w liceum mojej córki opłacić drugę ratę za komitet rodzicielski...

źródło: comment_1583809231PVas75gAAhzS9Mj8JuR0Zr.jpg

Pobierz
  • 12
go paskudnego e-faja. Masakra jakaś. To smutne że ulegliśmy tej marnej propagandzie i uwierzyliśmy że to wszystko jest zdrowe. Uzywajac technik marketingowych i kolorowych opakowań sprzedajemy naszym dzieciom śmierć. #!$%@?ł bym po głowie każdego bezmózgiego rodzica który pozwala swojemu dziecku kopcić to świnśtwo. Moja có


@Dbzdur: ZłotyCH ja juz debilu