Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabele chce kupic kurtkę skórzaną, zostal ostatni rozmiar a ze promka wiecej nie mają. Problem w tym ze posiada małą plamke.(jak na zdj) Da radę zetrzeć czy wada fabryczna i uciekać? Dodam ze to bedzie moja pierwsza kurtka skórzana.

#moda #modameska #mirabelkopomusz #ubrania #pytaniedorozowychpaskow
m.....k - Mirki i mirabele chce kupic kurtkę skórzaną, zostal ostatni rozmiar a ze pr...

źródło: comment_1583782793kjaij8U9QwBVnX1fgicIx8.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@mamrotekk jeżeli będzie Cię irytować, to nie bierz, bo i tak będzie wisieć w szafie. Ale jeżeli jesteś dość wyluzowany i nie zwracasz uwagi na takie pierdoły to kupuj, najwyżej jakaś drobną łatkę naszyjesz. Albo spróbuj jeszcze z 50zł wytargować za plamkę
  • Odpowiedz
  • 0
@blazko co ja tam naszyje, logo rolling stones jak jakas alternarywka? xDD To ni jest kwesta luzu, mieszkam w Warszawie i ta plama bedzie kojarzyć się z brudem, wziąłem czarną, moze znajdę tą samą w innym sklepie i wymienię
  • Odpowiedz
@mamrotekk: imitacja skóry więc plastikowa poplamiona kurtka. Do tego z niepotrzebnym kapturem (będzie tylko przeszkadzał, szczególnie jak włożysz pod spód normalną bluzę z kapturem, sam kaptur wyblaknie i będize wyglądał jak g---o a nie będziesz miał jak się go pozbyć. ) Ja bym odpuścił. Dołóż ze 2 stówki i rozglądaj się po promocjach to dorwiesz jakąś z normalnej skóry.
  • Odpowiedz