Wpis z mikrobloga

Czyli był season pass 1, fajnie to teraz robimy season pass 2. Nie dość ze rozbijają gre na czynniki pierwsze to teraz season passy będą rozdrabiane i to za pełną cenę.

#gry #anno1800
vosmor - Czyli był season pass 1, fajnie to teraz robimy season pass 2. Nie dość ze r...
  • 7
@vosmor: Szkoda, że podstawowa wersja była tak uboga, a na pierwsze DLC trzeba było długo czekać. Po spędzeniu ponad 20 godzin w podstawce straciłem zapał do dalszego grania. Niby mam wykupiony ten pierwszy season pass, ale tylko trochę pograłem w pierwsze DLC z niego, bo jakoś przeszła mi ochota na razie. A trzeba podkreślić, że jestem fanem serii od jej początków. Podejrzewam, że mogę się pochwalić jedną z większych kolekcji Anno
@Wykopaliskasz: ja się świetnie bawie, ojciec też. który nie grał w "city buidera" od 4 lat. Miło patrzeć jak staruszek buduje sobie miasto które jest totalnie #!$%@?. :) I potem mu to po kryjemu naprawiam jak nie widzi.

@TotalDisaster: Ciekawe, narazie Electroniki wrocili na steama bo widocznie origin nie ma takiego punktu zbycia. Annno 1800 szczerze polecam, ale nie polecam epicka. Na którym ów anno jest. :/