Wpis z mikrobloga

@sublatio_cum_laude:
ad 1, skąd to wziąłeś, tam jest napisane że "może wywołać uszkodzenia, krwawienie lub wypadnięcie odbytu", co jest w zasadzie prawdą. Inna sprawa że u kobiety też może. Nie ma tam nic o nacinaniu żyletką.
  • Odpowiedz
@saakaszi: Nigdy się nie zastanawiałem, jak oni to robią, bo mnie to nie ciekawi i wolę sobie tego nie wyobrażać. Charakterystyczne, że to ludzie deklarujący swoją wrogość wobec gejów chcą uchodzić w tej kwestii za największych ekspertów.
  • Odpowiedz
@saakaszi:

Pepe na awku (przynajmniej na wykopie) przyciąga przegrywów, konserwy i inne spie*doliny xD
Przykład: Thachi.
Typo nie pracuje, nie uczy się, wymaga od matki żeby go utrzymywała (bo on nie chciał się urodzić, więc to jej wina i ma na niego, antynatalistę płacić XDDD) i przy okazji jest korwinistą. Jak to godzi? Nie mam pojęcia XD
Ale to my lewaki jesteśmy pasożytami ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Lizergo: thachi zabłysnął swoją ogromną, kilku stronicową listą wymagań względem dziewczyny. Musi między innymi być aspołeczna, być dziewicą, generalnie jego żeńskim klonem.

W drugą stronę jednak jego wybranka musi pokochać go takim jakim jest, bez absolutnie żadnych ale. W zamian dostanie jego autyzm, biedę, wiele problemów psychicznych, brak perspektyw i nakaz zakrywania włosów/ciała jak muzułmanki.

O i oczywiście jego cnotliwa dusza płacząca nad rozwiązłością obcych kobiet nie przeszkadza mu obserwować
  • Odpowiedz