Wpis z mikrobloga

Witam w kolejnym dniu #mistrzostwa2019ncov Mamy kolejne przypadki i nowego samodzielnego lidera. Tabela wyglada tak:

Aktualna klasyfikacja miast:

1. Raciborz - 5 pkt
2. Ostroda - 2 pkt
2. Szczecin - 2 pkt
2. Wrocław - 2 pkt
2.Warszawa - 2 pkt
6. Zielona gora 1 pkt
6. Krakow 1 pkt

Za godzine konferencja ministra zdrowia , gdzie moze oglosza kolejne przypadki. Nie mniej podsumowania z dzisiejszego dnia zawodow zrobie wieczorem gdyz jestem w pracy.

Uprzedzajac pytania , ja wiem ze przypadki ze szczecina sa np ze stargardu i tak dalej, ale pozniej jak bedzie po 100 nowych przypadkow dziennie , ministerstwo bedzie podawac dane ze szpitali.

Trzymajcie kciuki za swoje miasta , gdyz dla najlepiej punktujacych za miesiac sa przewidziane rozne bonusy w postaci zamkniecia szkol czy niektorych zakladow pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W niedalekich planach bede podawac rowniez klasyfikacje z wyzdrowien i zgonow. A gdy dojdziemy do momentu ze zabraknie lozek w szpitalach i ludzie beda musieli sie w domu leczyc to zrobimy klasyfikacje wojewodzka i wystawimy Polske w mistrzostwach swiata ( ͡° ͜ʖ ͡°). #2019ncov #koronawirus
  • 38
@kurak2301: Podawaj tylko dane ze szpitali, bo narazie nikogo nie trzymają w kwarantannach w innych miejsach.
Dodatkowo nawet jak ktoś bedie w pozaszpitalnej kwarantannie to i tak będzie "należał" do szpitala danego.
Dawaj do tych swoich zawodów jakąś mapke kolorującą, albo najlepiej gifa który obrazuje zmiany