Wpis z mikrobloga

@sh3yk3r_: zobacz se na grupki „praca w xxxx”, jak ci zależy żeby zarobić kupę siana do szukaj ogłoszeń „z duża ilością godzin”, pewnie będzie najniższa na papierze, a reszta do koperty, wiec zarobisz najwiecej, ale tez długo będziesz pracował
na sobotę tez se coś złap, to już w ogóle z 2,5-2,7k na koniec miesiąca wyjdziesz
tylko mówię, to będzie jakaś #!$%@? niewolnicza robota, ale szybko forse odłożysz, bo nie będziesz miał
@sh3yk3r_: myślę że na krótki czas najlepsze będą centra dystrybucyjne typu albert heijn czy jumbo (lub inne markety). Ważne jest to, że jest tam dużo godzin ale jest też zapierdziel. Nie polecałbym tego nigdy nikomu, kto chce tu zostać dłużej niż pół roku
@KiwajajamiNastojaka: hmm sam planuje na szybkie 2 miechy wyjechac, ale sie w sumie cykam, ale dobrze wiedziec ile da sie wyciagnac chociaz wiadomo nie ma co mowic bo dla Ciebie to pewnie grosze tymbardziej, ze nie ma co przeliczac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rfzzz: Pierwszy moj wyjazd do Holandii, troche więcej jak rok temu, pojechałem zobaczyć jak jest..
W 2 miesiące przywiozlem ponad 3k€, robiąc tak o, nie oszczedzajac, wydajac dużo na fajki( ten bol ze jeszcze pale), czasem jakieś piwo. Mieszkanie za darmo, internet to samo, kuchnia zajebista, hotelik pierwsza klasa z silownią, jesteś na polu minimum 11h, w tym 3 przerwy 2x 15 i jedna 30minut. Wydaje mi sie, ze jak na
@pawel-niczyporek: Śmiesznie nawet. Debila z siebie robisz tylko w Internecie? Czy w rzeczywistości również nim jestes?
Wystarczy zwykłe pytanie. Masz jakiś adres? Mógłbyś podac? Cokolwiek normalnego, a nie jakieś prześmiewcze wywody czy "daj". W domu tak samo się zachowujesz? Bardziej to żenujące niż smieszne, jak się to Tobię wydaje.
@KiwajajamiNastojaka: A czym się różni "zwykłe pytanie" od zwykłej prośby zaczynającej się od "daj"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest to właśnie normalna prośba i tak, w domu do brata czy siostry właśnie mówię daj. ¯\_(ツ)_/¯

A żenujące i żałosne jest to, że uczysz mnie dobrych manier za pomocą obrażania. Co tylko świadczy o tym, że sam nie jesteś dobrze wychowany, a oczekujesz dobrego wychowania od innych. (
@pawel-niczyporek: Pytanie retoryczne, choć patrząc na Ciebię nie do końca.
Sytuacja taka, idziesz przez miasto, pochodzi do Ciebię powiedzmy bezdomny, tutaj hipotetycznie zakładając, ze jesteś dobrym czlowiekiem.
Mówi do Ciebię, czy miałby Pan 2 zł na bułkę?
Druga sytuacja, podchodzi do Ciebię i mówi.
"Daj 2 złote na bułke". Której osobie prędzej pomożesz? Tej która mówi "daj" bo daj, czy pytając grzecznie czy da?
To jest właśnie ta różnica między "daj",
zwracam Ci tylko uwagę, maniery wynosi się z domu, to ze Ty wyniosleś takie to z mojej strony pozostaję tylko współczuć. :x


@KiwajajamiNastojaka: to samo mogę napisać tobie, niestety. A co świadczy o gorszych manierach - zwrócenie się do Mirka na wykopie słówkiem "daj", czy obrażanie innej osoby - niech każdy oceni sobie sam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój przykład z bezdomnym ( ͡° ͜ʖ