Wpis z mikrobloga

Ta zniewaga równowagi wymaga. Kichawa to kiepski wybór na prezydenta, ale trzeba jakoś zrównoważyć pisowskie szastanie kasą. Gdyby tej ustawy nie podpisał miałbym zagwozdkę na kogo głowosać, ale duduś podpisał i w sumie rozwiązało się wszystko :D

#polityka
  • 7
@mirage50: A czym się różnią media publiczne od prywatnych? Pomijając fakt, że media publiczne i tak dostają kasę, te 2 miliardy to były dodatkowe, ponadto co zwykle dostają. Tak jakby w Polsce nie było lepszych tematów do wydawania pieniędzy, nie to, że nie ma się u kogo leczyć, szerzący się nepotyzm i biurokracja. O ile po tym jak doszedł PIS do władzy myślałem, że się to trochę ruszy do przodu i
@LrPrl: media publiczne nie mogą transmitować tego co chcą, ale wykonywać misję publiczną czyli transmitować min uroczystości państwowe, ważne wydarzenia w kraju itd. Poza tym jest tam znacznie mniej reklam. Gdybyś oglądał tylko media prywatne np TVN to mógłbyś zapomnieć, że w Polsce jest prezydent
@kogi: Spoko tylko... Media prywatne też transmitują ważne uroczystości państwowe. I transmitują to co chcą, włączając w to propagandę i wciskanie kitu. Sorki, jestem "prawakiem" a przynajmniej tak myślałem, moje poglądy są konserwatywne, ale dzięki PiSowi chyba trochę swoje poglądy zmieniłem, albo oni nie są konserwatystami.
Gdyby tej ustawy nie podpisał miałbym zagwozdkę na kogo głowosać, ale duduś podpisał i w sumie rozwiązało się wszystko :D


@LrPrl: Jeśli ktoś zastanawia się czy oddać głos na PiS czy na PO to najlepiej w ogóle niech nie idzie głosować, bo tych wyborów nie rozumie.
@Apogryw: Raczej na żadne z nich nie chciałem głosować, ale jako, że bez szans na wygraną innego kandydata a duże szanse wygranej pis to z mojej perspektywy najlepiej wyjdzie oddać głos na mniejsze zło.