Wpis z mikrobloga

Hej, szukam pewnej starej gry przygodowej. Grałem w nią kiedyś dawno temu i niestety bardzo mało z niej pamiętam. A to co pamiętam to nie mam pewności nawet czy dobrze pamiętam :P Ale może komuś coś się skojarzy i będzie wiedział o co chodzi.

Gra była #pointandclick i w 2d, grafika taka rysunkowa. Klimaty chyba jakieś średniowieczne. Była rodzina, która mieszkała w jakimś zamku, a sterowało się córką. Ogólnie kojarzę takie rzeczy jak to, że podczas burzy był piorun, który zniszczył jakiś most/mur i po drugiej stronie wprowadziła się jakaś inna rodzina, która się nie lubiła z tą pierwszą. Trochę taki Romeo i Julia, bo protagonistka miała jakieś relacje z synem tej drugiej rodziny.
Był taki moment gry, żeby stworzyć jakąś linę i dostać się na drugą stronę muru. Inne co pamiętam to mini-gra, w której ta dziewczyna grała ze swoim dziadkiem w kości i trzeba było wylosować 21.

Gra była po polsku i miała polski dubbing.

Niestety to wszystko co mi przychodzi do głowy. Może coś ktoś? Strasznie mi zależy na tym, żeby się dowiedzieć co to było xd

#gry #pc #przygodowe #staregry
  • 2