Wpis z mikrobloga

@klema: no fakt... Jeszcze jest Kosiniak który w drugiej turze ma większe szanse niż kidawa (sondaże). Trzeba pamiętać że inny prezydent to koniec rządów PiS. I obojętnie kto by nie był tym prezydentem to będzie lepiej
  • Odpowiedz
@ZimnyLech90: no i? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Same informacje z Danii, informacja ze Szczecina ze ich orliki są niebezpieczne ale w sumie nie widzą czy próbki do badań nie zostały zabrudzone, oraz info z Kościerzyny że ich orliki są OK.
Weryfikujesz informacje czy tylko czytasz nagłówki?
  • Odpowiedz
@Volki: ale ja nigdzie nie ukrywam, że uważam PO za lepsze od PiSu. Ja się przyznaję, że uważam PiS za większe zło. W przeciwieństwie do ciebie, bo ty robisz fikołki, typowe "nie popieram PiSu, ale"
Ja wejdę na twoje konto i znajdę od razu twoje komentarze, gdzie w znaleziskach o PiSie jedziesz po PO. Gdzie bronisz posłów PiSu. Gdzie przypominasz afery za PO, a aferach PiSu cisza. Nie przypominam sobie
  • Odpowiedz
@Erland_Rudholm i nie tylko przez dzieci, okres od wiosny do późnej jesieni i prawie każdy orlik jest zajęty wieczorem przez dorosłych. Sam przez x czasu z ziomkami tak graliśmy. Za te j----e 2mld mogli by otworzyć/wyremontować 200 oddziałów porodowych np. Taki jak w Słupsku kosztował 10 mln i jest bardzo nowoczesny. Tak mnie w-----a jak się kasę przejada a nie inwestuje w nic. Ale najważniejsze że największe pato grupy społeczne dostały
  • Odpowiedz
  • 0
@JakovKarnic

Nie p-----l więc, że nie popierasz PiSu.

Lewactwa nie popieram w przeciwieństwie do ciebie. PiS utrzymuje status quo czasów SLD, więc jeśli ktoś popiera PiS, to ty, więc nie p-----l już. xD
  • Odpowiedz
@pw1: pamiętam, że tak szkalowano wtedy ten program, że strata kasy itp. Pamiętam z dzieciństwa gównianą grę na betonie wiecznie, a teraz mogę sobie popykać na sztucznej murawce :) Kocham Pan Tusk
  • Odpowiedz
pamiętam, że tak szkalowano wtedy ten program


@szybki_zuk: @szybki_zuk: tak było. pamiętam, jak dziadkom (twarde pisiory) na złość mówiłem że lubię grać na orliku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Erland_Rudholm: orliki: nim gówniarze dorosną, to będą mieć głęboko
TVP: wiadomości z Polski i ze świata 24/7, jedyne prawdziwe źródło informacji, do tego przednia zabawa przy genialnych, niepowtarzalnych produkcjach filmowych
  • Odpowiedz