Wpis z mikrobloga

ja ogólnie mieszkam w takim małym miasteczku i zawsze myślałem że to jest wieś i się zastanawiałem co ludzie mają do tych wsi

do czasu aż nie pojechałem do prawdziwej wsi gdzie najbliższa stacja benzynowa jest 20km dalej w mieście a psy szczekają dupami, gdzie 20 minut pobytu wyniszcza człowieka

już was rozumiem chłopaki, szczere kondolencje

wpis z dedykacją dla @Mescuda , #!$%@?ć wieś
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@some_dev: duzo osob mam wrazenie myli wies co ma jakies powiedzmy kilkanascie domow z takimi co maja nawet tysiac mieszkańców lub więcej( dla mnie to juz miasteczko, stolica gminy) i patrząc na to ta pierwsza to totalne dno bo przy dobrych wiatrach jest ktos wteoim wieku. Ale nawet do sklepu daleko
Inna sprawa to odległość od miasta powiatowego: jak masz do 20-25km to jest cacy( parenascie minut jazdy autem) gorzej jak
@some_dev: zalezy czego się oczekuje. Ja mieszkam na wsi, już trzecia moja wieś i jest super, ale odkąd ta wieś nie jest centrum mojego życia tylko sypialnią. Ostatnie dwa lata byłam w domu (ciąża i macierzyński) i chociaż było ok to wkurzalo mnie, ze mam 3 km do zwyklego sklepu, zadnych rozrywek, wszedzie daleko. Teraz sie zapisalam do szkoły, wychodzę na 3 dni sama się uczyć, zawsze wtedy gdzieś wyskoczę, czy