Wpis z mikrobloga

Szmul odkrył istnienie wykopu i #syria to może wzorem pewnego komunistycznego aparatczyka nazywającego ludzi piszących tutaj niepiśmiennymi idiotami zacznie zamieszczać materiały z wykopu ( ͡ ͜ʖ ͡) (tak jak to robią stażyści doktóra...)
Tak to już jest, że #syria na wykopie to jeden z bardziej sensownych tagów, gdzie owszem ścierają się różne opcje, ale dzięki temu mamy bardziej realny obraz konfliktu na Bliskim Wschodzie.
PS zastanawiam się jak szmul taki antyputinowski przełknął malutki sukces Rosji w ograniczaniu apetytu sułtana.
#syriaspam
PS żeby nie było. Z dziką rozkoszą poczytałbym wpisy szmula na wykopie. Serio. Skoro pisze tu @piotr-zbies to dlaczego nie szmul
bijotai - Szmul odkrył istnienie wykopu i #syria to może wzorem pewnego komunistyczne...

źródło: comment_1583538760mcgHuhe8kP2yPqXYVXLVsb.jpg

Pobierz
  • 17
@ediz4:
#szewko

Wchodzę na twittera #szewko , żeby zobaczyć co on tam nowego napisał, a tutaj taki widok, zostałem przez niego zablokowany ;/. Jedyny raz kiedy skomentowałem, któryś z jego tweetów, to kiedy parę miesięcy temu wstawił nieprawdziwe info o tym, że jedno ze szwedzkich miast wprowadza tam prawo wspomagające bojowników PI.

Twittera praktycznie nie używam, więc zobaczyłem dopiero teraz. O ile dobrze pamiętam napisałem coś w stylu:

Informacja nieprawdziwa: (link
@bijotai: Wydaje mi się że mocno przesadzasz - był w SLD i coś tam robił - niech robił. Nie jest politykiem to mu nie będę wchodził w życiorys bo w sumie na tematy stricte polityczne się nie wypowiada. Co do reszty - na twitterze to pisze bardzo dużo wręcz niektóre twitty to jedno zdanie a na pytania o źrodło odpowie - poszukaj sobie. Więc kultura to do poprawy. Co do pomyłek
@ediz4: ależ oczywiście możesz i szewko i szmula. Przecież nikt Tobie nie zabrania. Inna kwestia, że nie uważasz, że ktoś kto banuje na TT ludzi chcących kulturalnie dyskutować a później kopiujący wpisy z wykopu na swój twitter nie zasługuje na większą uwagę.
@bijotai: jeeee, Michał Buslik. Przecież ja go pamiętam jeszcze z czasów usenetu modemowego pl.misc.militaria. Już wtedy trzepał gruchę do wszystkiego co wyprodukowały razdzieckie fabryki. Facet irytuje swoimi wypowiedziami od czasów, gdy Federacją Rosyjską rządził jeszcze Borys Jelcyn.
@bijotai:
Nie będzie tu pisał, żeby nie powtórzyć sytuacji z ~2015 ze swojego bloga. Z militarium odeszło wtedy więcej ludzi przez falę kont-botów i upolitycznienie administracji (ot jaranie się stratami SAA), choćby ArturM, Kruku czy właśnie Szmul, ludzie jak @internetowyjanusz aka world ( #permdlajanusza ) rzucali wtedy groźbami karalnymi jak uszkodzenie ciała (o czym pisał), więc jego odejściu się nie dziwię, bo personalia znał każdy czytający NTW. Winny był wrzucania faktycznych
@KZMeskoSK__kcnzKK proste pytanie. Ile razy szmul edytował posty na militarium aby pasowały do sytuacji? Ile razy wrzucał rzeczy niesprawdzone a później cichutko się wycofywał? Teraz opowiada jak to Putin jest na smyczy Zachodu i robi to co chce Merkel i Macron a później standard czyli usuwa posty ¯_(ツ)/¯ ciekawe, że jak Putin osiąga sukcesy w polityce to szmul nic nie napisze. Dodatkowo jeszcze nigdy nie podaje linków do informacji z runetu
to dlaczego nie szmul


@bijotai: Bo szmul to jest szmul ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć raz na ruski rok pojawi się na Militarium

Po co więc wracać na portal, gdzie zamiast merytorki dostaniesz zgraję plusujących nawzajem botów i groźby od prawdziwych polaków?


@KZMeskoSK__kcnzKK: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Od 2015 się dużo zmieniło. Problem wtedy był w rzeczywistości taki, że za moderowanie odpowiadała