Wpis z mikrobloga

Chcę zabrać mojego różowego paska na dzień kobiet na pieczenie kiełbasek i noc w namiocie w lesie. Tak, jestem pewny, że ona tego będzie chciała :)
Mam do wyboru 2 opcje:
1. Góry Beskidu Małego, Śląskiego lub Żywieckiego (minusem są temperatury poniżej 0 w nocy).
2. Lasy bardziej na nizinach w okolicach Tychów (generalnie w zasięgu 50-80 km od Bielska-Białej). Ta opcja jest bardziej preferowana, najlepiej żeby było na brzegu jakiegoś jeziorka i żeby nikt się nie przyczepił do małego ogniska na wieczór. Rankiem będzie śniadanie z kartusza z gazem.

Znacie jakieś miejsca tego typu bez ludzi?

#gory #las #bielskobiala #bielsko #tychy #katowice #rybnik #beskidy #survival
  • 12
bez ludzi?


@odishewo: będzie ciężko jeżeli chodzi o beskid mały, bo jednak sezon rowerowy startuje, no i dzików już sporo widziałem a z małych jeziorek to mamy chyba tylko Wielką Łąkę. XD W dodatku kleszczy w #!$%@?.

Generalnie nie ma problemu z przespaniem jednej nocy w namiocie gdziekolwiek w B Małym jedyny problem to palenie ognia. Podczas dłuższego biwakowania może się ktoś doczepić z nadleśnictwa, albo właściciel terenu.

IMO Leskowiec -
@HanAssholeSolo: kleszcze o tej porze roku?

właśnie jeśli chodzi o ogień to chcę to zrobić bezpiecznie (żeby była blisko woda i takiego argumentu będę używał gdyby jakiś leśnik się pojawił) i żebym nie był widoczny

http://www.beskidmaly.pl/pun/topic305.html znalazłem tutaj jakieś wzmianki o miejscówkach na namiot, myśle że coś znajdę :)

Gdybym szedł sam to nawet bym tego nie szukał tylko na miejscu improwizował, ale skoro biorę różową to chcę żeby było w
Chcę zabrać mojego różowego paska na dzień kobiet na pieczenie kiełbasek i noc w namiocie w lesie. Tak, jestem pewny, że ona tego będzie chciała.


@odishewo: Taki różowy to skarb. ()
@Jokohama Ciekawa opcja z ta Trzonka, z tym ze bylem tam ze dwa razy + trzeci przejechalem rowerem. Plus za miejsce na ogień.

Na nocleg wybralem Grote Kamienieckiego lub okolice Łamanej Skały w zależności od plaskiego miejsca. Z mapy wynika, ze jest tam zrodelko wiec mozna zaopatrzyć sie w wodę :)

Btw autor strony, która podrzuciles to lokalny "dzialacz", którego znam :)