Wpis z mikrobloga

@CannibalCorpse Mam Maschine, tego typu syntezatory są do kreskowania brzmień i sampli. Także do Maschine.

BTW z maszyną jestem od 2009 roku czyli od początku, ale wiem jedno. Ciekawych synthow i efektów nigdy za wiele. ( ͡ ͜ʖ ͡)

A ty masz Maschine?
@CannibalCorpse: To są zlecenia, jakieś tam projekty większe gdzie kogoś szukają na freelancera. Można mieć etat, ale to raczej w game dev albo jakieś produkcji większej gdzie liczy się też kogo znasz. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@CannibalCorpse: Ogłoś się, można też zrobić sobie profil na linkedin. Na https://www.skillshot.pl są ofert pracy w game dev i czasem jest audio.

Najlepiej mieć portfolio plus samemu coś robić, nawet jak nie masz wydawcy to możesz wydać dzisiaj muzykę przez landr jak zapłacisz. To też forma promocji - potencjalna szansa.
@miguelsanchez666: W ogóle wiesz najlepsza opcja to MASCHINE + SYNTH + INNE MASZYNY. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie nawet nie wiedzą tego, że maszyna może być sekwencerem dla innych sprzętów i vice versa. Ostatnio traktuję ją ze względu na olbrzymią bibliotekę próbek jako moduł brzmień perkusyjnych, a steruję automatem perkusyjnym. Miodzio lodzio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)