Wpis z mikrobloga

Bylem chwile w UK i powiem Wam ze 2h samolotem a przeskok cywilizacyjny o 20 lat minimum... wszystko tam maja eleganckie i ogarniete - trawniki, chodniki no ogolnie wszystko. Wszyscy ludzie zadbani i modnie ubrani w markowe ciuchy typy north face czy nike. Na drogach brak starych samochodow. Kazdy usmiechniety i mily a w sklepach to nawet sie pytaja jak minal weekend i sami pakuja zakupy. A myslalem ze my to serio juz europa ale jeszcze nie :( #podrozujzwykopem #podroze
  • 98
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@wuuut: To zależy, ja też powtarzam że UK to cywilizowany kraj ale jest sporo gett tu też. Takie Cambridge czy Stamford to piękne miejsca z uśmiechniętymi ludźmi ale spróbuj pojechać na obrzeża Liverpoolu albo do Bradford to można się wystraszyć. Tutaj jest mocny podział na klasy społeczne i wszystko zależy od tego na jaką trafisz. Ogólnie i tak na plus w porównaniu do Kartoflandii.
@vlahbej: no wiem, że Bruksela nie jest najczystsza, chodziło mi raczej o Luksemburg i Holandię ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Belgii bylem tylko przejazdem, ale i tak nie wydawała się najgorsza