Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 237! W dzisiejszym wysrywie padło 13 HASEŁ oraz BINGO! Wyniki:
Wysryw zaczyna się od kolejnego TESTU wietnamskiego FAST FOODU razem z KASANDRĄ.

JĘZYK POLSKI: TUTEJ; BUNCZA; SZEROWANIE; DZISIEJ; SE; LOKALNE stróżowie;

0:35 Potężne ODBICIE;

1:40 Wcześniej JANUSZ PRZY KORYCIE gadał z pełną gębą, ale poszukiwań trucizny w talerzu również nie zabrakło. 2:10 "Makaron ciach tu, nie muszę się zastanawiać!", i #!$%@?ł prosiak na stół.

2:18 BŁĄD TECHNICZNY, uciął zdanie.

3:38 Grażyna, słuchaj pana, popiszesz se później! Wszak w PRUSAKU musisz zgrywać wielkiego eksperta kulinarnego i wypowiedzieć się o tym co właśnie zjadłaś! A podsumowanie jest takie że... chyba z reklamaki za hajs albo chociaż zniżki nici, bo nie smakowało jak za pierwszym razem.

TZS 6:15 Policja często stołuje się w wietnamskim barze, więc #kieleckiulaniec mówi że rosłe chłopy mogli mu dać CYNĘ co jest dobre. Ale tak serio, to akurat zajebista rekomendacja jeżeli bagiety jedzą w jakimś miejscu, bo to znak że jest dużo, smacznie i za niewielkie pieniądze.

6:25 DYSTANS siada, bo się eksperty z niego śmiały, że panikuje co do koronawirusa. Tym sposobem #ussponton pokazuje jakim dzbanem jest. Z powodu koronawirusa zmarło na razie 3300 osób, z czego 3 tysiące w Chinach. Wielki powód do paniki, #!$%@? ulańcu świńskim truchtem po konserwy, zamknij się w bunkrze i nie wychodź z niego przez najbliższe 20 lat. Tak będzie lepiej dla świata.

7:15 Raz że po jedzeniu, a dwa że zapowiadane zwiększenie racji jakby brakło, więc trzeba odwiedzić SKLEP. Towary jak zwykle PRZEMACANE, ale #!$%@?... on serio #!$%@?ł cały bagażnik prusaka zakupami. Do tej pory myślałem, że ten idiota żartuje... Ale ja nie żartuje, bebzun, jeżeli to czytasz to #!$%@? do schronu, tam jest twoje miejsce.

9:10 Po tym co zobaczyłem, traktuję odkażanie wódą jako PORADĘ KOMODY.
#mocnyvlog
Pobierz
źródło: comment_1583436337N5zbBiuDpt1QiifPBm428w.jpg
  • 1