Wpis z mikrobloga

A po co wy się pytacie czy lajt był? Serio brakuje wam tego p----------o debila menela który siedzi na pusto przed green screenem z kamerką w małym okienku i pieprzy głupoty o których nie ma totalnie pojęcia, bo ten człowiek nic nie osiągnął oprócz stanu upojenia alkoholowego? No dajcie spokój, pozwólcie zdechnąć "karierze" tego marnego youtubera który osiągnął rozgłos tylko dzięki sąsiedztwu z opasłym knurem.
#kononowicz #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andrzej_Jewski: co co najwięcej mordę na niego plują to jego najwierniejsi fani. Ten sam syndrom co z bonzem. Nienawidzą bluzgaja chca zniszczyć ciągle o nim myślą i ciągle chcą oglądać wiedzieć co robi :)
Ja na jego kanale ostatnie co widziałem to expose do majora a poza tym olewka menel jest nudny i zwyczajnie glupi
  • Odpowiedz
@marian-nitroszczur: wielki obrońca menala się znalazł haha. Gościu ten człowiek powie prawde jak się pomyli, prawdopodobnie pije pokryjomu, posażytuje na upośledzonym człowieku, znęcał się nad własną matką i jeszcze się chwalił protokołem z zatrzymania na filmiku, cały czas pozdrawia widzów i mówi że szanuje a tak naprawdę ma was w dupie i z was się śmieje licząc tylko na wasze pieniądze. Swoją prawdziwa twarz pokazywał zazwyczaj po alkoholu np kłotnia
  • Odpowiedz