Wpis z mikrobloga

Jakieś tipy gdzie w Poznaniu można szukać noclegu na Pyrkon? Albo chociaż z której części miasta jest dobry dojazd na Targi?
Wiem, że późno na takie rzeczy, ale właśnie się okazało, że nocleg, który mieliśmy załatwiony ze znajomymi jednak nie wypali. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#poznan #pyrkon
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bazylczuk: to Novotel miałem zaproponować czy Andersie? Żeby na nóżkach można było podejść, typie op pisze ze nie ma miejsc zabardzo, wrzuciłem hostel znajomego u którego podejrzewam że może coś być, bo z tego co pamiętam to w zeszłym roku miał miejsca w okolicach pyrkonu jeszcze, a Ty się srasz ze 15-20 min autobusem to za dużo i że korki. Wszędzie w Poznaniu są korki, gdzie byś nie pojechał to w
  • Odpowiedz
@Kejsaren: Jeżeli spędzasz na Pyrkonie cały dzień to spokojnie możesz wziąć sobie nocleg gdziekolwiek, byle blisko tramwaju. Konwent jest organizowany w samym centrum, najdalszy skrawek Poznania jaki mogę sobie wyobrazić ma tam dojazd bezpośredni w 25 minut, więc nie ma tragedii.
  • Odpowiedz
@bazylczuk: Nie jest najgorzej, praktycznie na całej trasie (ul. Bukowska) jest buspas. No i masz bezpośrednie połączenie praktycznie spod hostelu pod same targi...
  • Odpowiedz
@Kejsaren: Polecam ogarniać noclegi miesiąc po zakończeniu tegorocznego Pyrkonu bo w grudniu te lepsze miejscówki będą już zaklepane. Ostatni raz korzystałem w Poznaniu z hotelu przed tą imprezą w 2016 roku to nocleg zaklepałem jakoś we wrześniu 2015 ale i tak musiałem się naszukać aby coś sensownego znaleźć. Chociaż teraz odległość nie gra roli, wejściówka na Pyrkon upoważnia do darmowych przejazdów komunikacją miejską.
  • Odpowiedz