Wpis z mikrobloga

Nie wiem na pewno jestem kretynem ale nie rozumiem dlaczego EA do picków nie wrzuca kart z eventów (pomijam TOTY I TOTS). Tu już nawet nie chodzi o same najlepsze karty, ale nawet te najbardziej gówniane pokroju TAA SS2 czy inne tego typu. Obecnie nie ma żadnego sensu klikać ani DR ani LW a tym bardziej SB, dostajesz pare gównopaczek i gównopicki nawet jak jest taki IF Coutinho, bo 90% graczy lata z kartami pokroju Neymara czy Mbappe i wszystko to leci na przepałkę, a dwie paczki na krzyź nie zachęcają w żaden sposób bo zamiast walić 30 spotkań w weekend mogę pyknąć w godzinke drafta i efekt bedzie taki sam, bo tez dostane paki z ktorych i tak poleci sam syf XD nawet te coinsy za DR/LW nie zachecaja bo za okolo 100k to ja sobie moge gume kulke kupic i karty kondycji na tydzien. A potem sie ludzie dziwia ze gra zdycha po TOTY. Nie, nie przez sranie eventami, #!$%@? serwery itp - przez to ze nie ma logicznego sensu i zadnych nagrod za klepanie w ta smieszna gierke. O SB sie nie wypowiadam bo tamte nagrody to juz w ogole dramat i mozna napluc na ten tryb. #fut
  • 9
@kemawir123: @MrErnest24: @krojcol: To teraz powstaje pytanie? Czemu i tak wszyscy graja? Sledza tag, codziennie nowe wpisy, newsy itd? Chyba dlatego ze lubia nawet jak ich ta gra wq jak w moim przypadku i ludza sie na dobre totw i ze to akurat oni dostana czerwonego Mbappe , cr7 itd.