Wpis z mikrobloga

,,Daniel. Początek."

Siedzę z Danielem w pokoju, on pisze z laskami na badoo. Popełnia karygodne błędy. Kompromituje sie na każdym kroku. Wypisuje takie bzdury, że aż ja się czerwienie ze wstydu, natomiast umówił już 3 randki w tym tygodniu. Szok!!! Czwarta dziewczyna pomimo tego, że Daniel wyznał jej miłość w drugiej wiadomości, usilnie chce się z nim spotkać. Daniel wbrew mojej woli, zaproponował mnie tej lasce. Początkowo przejawiała chęć spotkania ze mną, jednakże po wysłaniu zdjęcia przedstawiającego mój wizerunek, zablokowała Daniela. Dziewczyna zachowała się w stosunku do mojej osoby w sposób impertynencki, jednakże nie przejmuję sie tym. Nie jestem uzależniony od rezultatu, mam perfekcyjny lifestyle oraz świetny inner game.

Daniel już dzwonił do rodziców, żeby pożyczyli mu pieniądze na kupno kwiatów, bombonierek i pierścionków. Jego ojciec, również jest niesłychanie serwilistyczny, dlatego przelał mu pewną kwotę pieniężną, gdy dowiedział się, że Daniel przenaczy to na dziewczyny.

Laski z którymi umówił się dziś Daniel:
- 23 letnia studentka prawa z dobrego domu. Uroda 9/10, taka typowa sucz stawiająca na karierę (Daniel jest trwale bezrobotny i ona o tym wie)

- 34 letnia była modelka, która latała na sesje m.in do Dubaju, Kapsztadu

- 26 letnia szafiarka, stylistka, która podobno jest znana w Polsce. Najpierw poprowadzi program w TVN Style, zaraz po nim jest umówiona z Danielem na randkę

Jutro albo pojutrze napiszę raport z zaliczania Daniela.

Pozdrawiam Panowie

#blackpill #redpill #wygryw #przegryw #p0lka #stulejacontent #tinder #pua #daniel
  • 5