Wpis z mikrobloga

@szcz33pan: szczerze? strasznie dużo szarości, to sprawia że mieszkanie wydaje się mocno przygnębiające i depresyjne. Starałbym się jak najmocniej unikać zastawiania okien i źródeł naturalnego światła. Poza tym, wydaje się ok, i całkiem ustawne i funkcjonalne.
  • Odpowiedz
@szcz33pan: w gabinecie bym zamienil biurko z sofa.
Bym dal biurko 120x120 w prawy dolny rog (na planie). Na takim biurku mozesz na luze miec 3 monitory albo 1-2 i z drugiej strony stosy papierow, jakies teczki. Po srodku klawaiture i mysz. Sensowne stanowisko pracy.
Najwazniejsze ze co chwile mozesz zerkac w dal za okno - to bardzo dobrze robi na samopoczucie i wzrok.

W salonie tą ciemną ścianę z bohomazami pomaluj drogą farbą tablicową. Np magnat
  • Odpowiedz
Bym dal biurko 120x120 w prawy dolny rog (na planie). Na takim biurku mozesz na luze miec 3 monitory albo 1-2 i z drugiej strony stosy papierow, jakies teczki. Po srodku klawaiture i mysz. Sensowne stanowisko pracy.


@InterferonAlfa_STG: Właśnie bije się z myślami. To okno na wschód i nie wiem czy nie raziłoby mnie słońce jak za monitorem będzie okno i słońce? Raz tak miałem w pokoju i było średnio,
szcz33pan - > Bym dal biurko 120x120 w prawy dolny rog (na planie). Na takim biurku m...

źródło: comment_1583324952r5cG8wWYum244sZ48HDItH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wkrk: @szcz33pan:

szczerze? strasznie dużo szarości,

z tym juz nie dyskutuje, bo to juz kwestia gustu. Mi sie ten wspolczesny styl wcale nie podoba.

Jeszcze co do gabinetu to tam masz dekor na najkrotszej scianie obok aktualnie lezacego biurka.
Prawdopodobnie fajniej by tam wygladal jakis po prostu plakat albo obraz niszowej artystki do 600zl
  • Odpowiedz
To okno na wschód


@szcz33pan: to obczaj sobie w jakich godzinach wali tam slonce. Imo jezeli np 6-10 to ja wtedy i tak nie siedze przy kompie w gabinecie... A nawet lepiej bo jak sie zasiedze na nocce to o 6 wali slonce i lepiej isc wtedy spac bo sie siedziec nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gorzej jakby byl zachod, bo popoludniami by walilo a
  • Odpowiedz
@szcz33pan: usytuowanie piekarnika nad wyspą zamierzone? pytam bo wydaje mi się że wyciąganie gorącej blachy z wysokości 1,2m, bokiem z świadomością że można się oparzyć jeszcze drzwiczkami będzie męczące, moim zdaniem łatwiejsze jest to mając tą blachę frontem do siebie
  • Odpowiedz