Wpis z mikrobloga

„ Niedorzecznością jest sądzić, że istnieje cokolwiek, co mogłoby ci zaszkodzić samo z siebie. Nie jest najważniejsze, w co wierzysz, ale samo to, że wierzysz. Wszystkie bowiem doznania, działania, zdarzenia i sytuacje w twoim życiu są jedynie oddźwiękiem, reakcją na twoje myśli” - Jeseph Murphy

Książka „Potęga podświadomości”

#cytaty #przemyslenia #rozwojosobisty #ksiazka
  • 7
  • Odpowiedz
@windfly: Nie żebym coś miał do Ciebie ale ta książka to taki straszny kołczowy wysryw xdd Nawet jednego rozdziału nie udało mi się przeczytać bo był pełen takiego #!$%@?, że ooo wszystko możesz, wszystkie ograniczenia są w Twojej głowie itd xd
#!$%@?łem do śmieci gdzie jej miejsce.
  • Odpowiedz
@TotalDisaster: Powiem szczerze, że też mi ciężko idzie, stwierdzę nawet, że Secret łatwiej był pisany. Dla mnie trochę podobnie chociaż ta książka jeszcze z przykładami działa. Na pewno nie jest to lekka książka i czytanie jej to nie na jeden raz. Na pewno dziwnie ją czytać w poczekalni na onkologii... Chyba przesadziłam dziś. Mogłam wziąć fantastykę... i nie wyglądałabym tak dziwnie :-).
Mam świadomość, że każdemu co innej się spodoba, więc
  • Odpowiedz
@partisan: hmm muszę nad tym popracować, bo od tygodnia rozmawiam z rotawirusem mojej córki i za cholerę nie chce odpuścić... Może polecisz coś innego? Bo to jest dopiero przesrana sprawa...
  • Odpowiedz