Wpis z mikrobloga

@MemeFairy: szkoda, że znów poszli w wolną, nielatającą, mało mobilną jednostke. Nie lubie takich. Podejrzewam, że podzieli los Hydry czy Behemota. Nikt się nie będzie bał tego atakować, bo po spowolnieniu można komputera łatwo wymanewrować. Z drugiej strony w armii gracza pojawiać się będzie tylko na dłuższych template'ach mapy. Na takim jebusie pewnie bedzie za drogi i za mało czasu żeby w niego inwestować. Jedynie z obozowiska uchodzców będzie hipermocny.
@MemeFairy: w sumie niesamowite, że ktoś pracuje nad takimi rzeczami. Dziwię się samym twórcom, że nie poszli w tym kierunki i nie zaczęli wprowadzać wielu różnych dodatków z nowymi frakcjami i kampaniami. Przecież tutaj potencjał jest nieskończony.
@MemeFairy: oczywiście nie mam pewności, ale patrząc po jego umiejętnościach (w oparciu o inne jednostki z podobnymi umiejętnościami) raczej nie będzie szybką jednostką. To tylko przypuszczenia, może sie okazać, że czegoś nie wiemy i jednostka będzie przegięta.

@relatively_final: to prawda, że behemoty nie są złe na JC (dzięki temu, że można je wybudować w drugiej turze), w przypadku behemotów chodziło mi bardziej o to, że nie stanowią praktycznie zagrożenia kierowane
@Fiktorianin: nie postrzegam tego jako minus. Walczysz z jednostkami wolnymi, szybkimi, strzelającymi i trzeba się dostosować do sytuacji. Up minosów z szybkością 8 i dodatnimi moralami już jest czasem bardzo trudno pokonać, a up robocik pewnie 8 będzie miał.

Beszki budujesz zawsze później niż w 2gim dniu, a jak mapa jest pod beszki to próbujesz je ulepszyć i masz wypasiony power stack. Nie wiem co to za nową metę wymyślasz (
@relatively_final:

nie postrzegam tego jako minus. Walczysz z jednostkami wolnymi, szybkimi, strzelającymi i trzeba się dostosować do sytuacji. Up minosów z szybkością 8 i dodatnimi moralami już jest czasem bardzo trudno pokonać, a up robocik pewnie 8 będzie miał.


Ja postrzegam jako minus. Dostosować do sytuacji w przypadku wolnych, nielatających, niestrzelających jednostek? Gdzie tu się trzeba dostosowywać? Robisz slowa i ostrzeliwujesz. Ale żem się dostosował - pół armii wymieniłem. Tym bardziej,
@Fiktorianin: > Rozrywke sprawiają mi walki wymagające większych umiejętności.

To nie graj JC ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja w swoich gierkach co kilka partii nie mam ziemii, lecę z powietrzem i Twój misterny schemat tam po prostu nie działa. Pomijam, że mass slow i strzelanie do up minosów to też lipa, trzeba mieć czym bić bo 5speeda+up morale niejednego gracza już porobiło.