Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Czarendzer: ale też na 10 lepszych ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) nie piszę, że serial był słaby tylko, że w 2 sezony wyrzucili w błoto pracę Martina, dużo wątków można było lepiej zamknąć, mieli pieniądze, czas i sposobność do tego. Oni odpowiadają za nagle teleportację postaci, ponieważ wystąpili o skrócenie sezonu i brakło
  • Odpowiedz
@provotor: No ale ja się zgadzam że ostatni sezon to lipa. Pierwsze 3 odcinki z 8 sezonu są jeszcze dobre, ale ostatnie.. To masakra. Tutaj powinien być przynajmniej jeszcze jeden sezon. Ale nie zapominajmy, że to oni zrobili genialne pierwsze sezony. I wątpie czy dało się je zrobić lepiej, a gorzej na pewno ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czarendzer: podtrzymuje to co powiedziałem bo w mojej wypowiedzi jest ciąg przyczynowo skutkowy czyli są książki dobre sezony, brak książek sezony co najwyżej mierne. I nigdzie nie napisałem, że są beznadziejni tylko, że dali ciała w ostatnich sezonach.
  • Odpowiedz
  • 0
@provotor a to Lauren nie ma gotowca w postaci książek? Zabraniają jej czytać wiedźmina i swoją wiedze czerpie z przekazów ustnych Sapkowskiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz