Wpis z mikrobloga

Miałem podpisaną umowę o pracę na czas określony na dwa tygodnie w jakieś gówno pracy u janusza on i przepracowałem sobie te dwa tygodnie i teraz nie wiem co dalej xD

Nikt do mnie nie dzwonił i nie pytał czy chcę przedłużyć umowę albo żebym oddał ich rzeczy, klucze itp. no po prostu mnie olali chyba :P

Troszkę się martwię czy dostanę normalnie pieniądze za te dwa tygodnie i czy powinienem oddać im te ich rzeczy?

Ogólnie wszystko zostawiłem w szatni i poszedłem do domu w ostatni dzień, ogólnie to jakaś #!$%@? firma i nikt mi nawet nie mówił na którą godzinę mam przychodzić a co dziennie jak przychodziłem do pracy to robiłem co innego a czasem jak pytałem co mam robić to mi team lider mówił że nie wiem i #!$%@? xD

#praca #pracbaza #pytanie #zalesie #prawo
  • 7
Zadzwonić do nich i zapytać czy lepiej olać? ogólnie i tak nie chciałbym tam dłużej pracować bo lipa straszna, ale nie wiem co powinienem zrobić w takiej sytuacji gdyż pierwszy raz mnie coś takiego spotkało :P
@SiemkaKtoPeeL: Umowa na czas określony się rozwiązała, nie potrzebujesz do tego żadnej aktywności ze swojej strony. Mają też obowiązek zapłacić Ci za ten czas wynagrodzenie, wydać lub wysłać świadectwo pracy, jeśli podałeś numer konta itd to też nic nie musisz robić.
Będziesz musiał otworzyć im szafkę i zdać klucz oraz wydać te rzeczy, jeśli Cię o to poproszą. Ale zapewne sami mają w d.. te "rzeczy" ( ͡° ͜ʖ
@PC86: W tej firmie jest taki burdel że oni pewnie się jeszcze nie połapali że mnie nie ma albo zgubili mój numer telefonu, jak zadzwonię to będą mi kazać przyjechać by przedłużyć tą umowę a średnio mi się widzi jeździć tam i mówić że pieprzę tą ich firmę :P

Tam 3/4 maszyn nie pracuje i brakuje jakiś 50 pracowników na każdej ze zmian :P