Wpis z mikrobloga

Wszyscy krytykują @Axelio jakby ruszył z pięściami na papieża i pobił go do nieprzytomności. Prawda jest taka że miał odwagę wyrazić swoje zdanie, odwagę której tak wielu ludziom obecnie brakuje. Fakt, że te 'ciosy' skierowane na Miecugowa nie były potrzebne co w rezultacie dało efekt odwrotny od zamierzonego. Szkoda, wystarczyło by wziąć mikrofon i powiedzieć kilka zdań by zwrócić uwagę na problem, a tak ... no cóż. #axeliocontent
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszKarierowicz: swoje zdanie to by wyraził jakby zaczął machać tą kartką i krzyczeć że tvn kłamie. Przestańcie gadać, że uderzenie dziadka to nic bo już widzę, że któryś raz się to pojawia. Jest debilem i kropka.
  • Odpowiedz
@ksardas:

Szkoda, wystarczyło by wziąć mikrofon i powiedzieć kilka zdań by zwrócić uwagę na problem,


wohohoh w poprzednich latach już miał mikrofon. To go wygwizdali. Teraz to chociaż jest o nim głośno
  • Odpowiedz
@LaTuaOmbra: Ja nie widziałem tam akcji pod patronatem JKM. To że on się podaje za idola JKM, nie czyni z niego jakiegoś oficjalnego bojówkarza na dziennikarzy jakichś stacji.
  • Odpowiedz
@mug3n: Źle mnie zrozumiałeś. Chodzi o to że z tymi mądrymi głowami po prostu nie ma rozmowy kiedy masz inne zdanie. Wówczas jesteś sprowadzany do parteru przez ośmieszenie itp.

noooooooooooooooooo bankowo. osrali się na miętowo przez jakiegoś ciotowatego kuca


@ksardas: Fakt że zachował się jak debil, bo nie wiem jaki cel miało klepanie kogoś. Albo nie dotykać albo konkretnie powinien działać. Ale jego życie, jego sprawa i nic
  • Odpowiedz
@ksardas: Wiesz to profesjonalista, jak by nie było. Po reakcji późniejszej, wałkowaniu tematu, zgłoszeniu na policję (jakby nie było to tylko klepnięcie więc i obdukcja nic nie wykaże), widzę że mają osrane d--y bo oto nagle coś pękło. Tak to widzę, możliwe że się mylę ;)
  • Odpowiedz