Wpis z mikrobloga

Odbywał ktoś praktyki studenckie w firmie Bury oddział #rzeszow ? Łatwo się dostać czy raczej ciężko? I jakie są alternatywy w Rzeszowie? Studiuję elektronikę i telekomunikację. Jak na razie to z takich firm znalazłem tylko elmak i fibrain, ale nie wiem, czy ta pierwsza przyjmuje studentów. Z góry dziękuję za odpowiedzi! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#praktyki #pracbaza dla większego zasięgu
  • 8
@kilo-bravo: do Mielca mam 50 km drogi, dlatego szukam coś w Rzeszowie. Ktoś w tamtym roku uwalił praktyki, bo okazało się, że ta praca nie była związana z jego kierunkiem (pracował jako automatyk), więc muszę poszukać coś w obszarze elektroniki lub telekomunikacji i tu jest problem. Ale dzięki za odpowiedź, może się uda dostać. ;)
@fozolif: By nie mieć problemu z zaliczeniem, należy poprosić w firmie o napisanie historii zgodnej z wymaganiami twojej uczelni. Myślę, że nie będzie problemu, ja u siebie dałem tylko komplet dokumentów [w tym sprawozdanie z praktyk i ocenę mojej pracy] kierownikowi, on przejrzał i podpisał. Ah, w tamtym czasie nie byłem formalnie na praktyce, a po prostu wykonywałem pracę w tej firmie.