Wpis z mikrobloga

#wroclaw jest #!$%@? miastem!

Zarobki młodych osób? Niskie.

Wsparcie dla biznesu? #!$%@?.

Ceny najmu? #!$%@?.

Jak to #!$%@? jest, że chcąc wynająć nowy, ale nieduży dom za 4000zł muszę szukać ofert z totalnego pogranicza miasta? Leśnica, Psie Pole, Zakrzów, jakieś gówno za Żernikami i #!$%@? wie gdzie jeszcze. To samo jest z #!$%@? biurami, ludzie wciskają popeerelowskie 15 metrowe strupy za 1000zł. Co to #!$%@? ma być?

Znalazłem przed chwilą ładny nieduży dom na Ołtaszynie, który wcale w centrum nie leży. Już chcę dzwonić i się umawiać na obejrzenie, ale nie zauważyłem, że zdjął mi się filtr wyszukiwań do 4000 zł. Cena za miesiąc w tym przypadku? 6500zł. Kto korwa za to płaci, kogo stać na to żeby za 160m. mieszkanie pierdzieć tyle kasy?

#!$%@? mnie to miasto coraz bardziej.

#gorzkiezale #oswiadczenie #jakzyc #biznes
  • 30
  • Odpowiedz
@KikU: Hm, UPC właśnie kojarzę, że jest w bloku, ale myślałam, że będzie też jakiś fajny tani lokalny dostawca, czy coś. Ale dzięki za odpowiedź. :) I nie, nie ode mnie, nie sprzedawałam nigdy gier. :)
  • Odpowiedz
@austra: No widzisz, ja miesiąc temu kupowałem Patapony przez Allegro i próbowałem się umówić z właścicielką na odbiór w przeróżnych częściach miasta, a zupełnie przypadkowo się okazało, że mieszka w chwili obecnej w klatce 30m. dalej. Swoją drogą możesz mnie kojarzyć, chyba jako jedyny notorycznie łamię przepisy i hałasuję motocyklem na naszej ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KikU: ale z drugiej strony patrzac 6500 zl za mc to nie jest duzo dla wynajmujacego caly dom - jak mialbym wynajac caly dom, powiedzmy 200mkw komus to policzylbym ile studentow sie zmiesci, przemnozyl kase i tyle chcial za wynajem od kogos. Prawo rynku i nic innego. A do tego kredyt za remont domu, bo przeciez prlowskiego pryszcza nie chcesz wynajac sam sie nie splaci.
  • Odpowiedz
@KikU: nie no jeszcze musza byc warunki, jakby podzielić hale na klatki jak kurza fermę, podłączyć umywalki i kible to faktycznie mozna by wyciagnac tyle;p Hmmm...;p
  • Odpowiedz