Wpis z mikrobloga

#wroclaw jest #!$%@? miastem!

Zarobki młodych osób? Niskie.

Wsparcie dla biznesu? #!$%@?.

Ceny najmu? #!$%@?.

Jak to #!$%@? jest, że chcąc wynająć nowy, ale nieduży dom za 4000zł muszę szukać ofert z totalnego pogranicza miasta? Leśnica, Psie Pole, Zakrzów, jakieś gówno za Żernikami i #!$%@? wie gdzie jeszcze. To samo jest z #!$%@? biurami, ludzie wciskają popeerelowskie 15 metrowe strupy za 1000zł. Co to #!$%@? ma być?

Znalazłem przed chwilą ładny nieduży dom na Ołtaszynie, który wcale w centrum nie leży. Już chcę dzwonić i się umawiać na obejrzenie, ale nie zauważyłem, że zdjął mi się filtr wyszukiwań do 4000 zł. Cena za miesiąc w tym przypadku? 6500zł. Kto korwa za to płaci, kogo stać na to żeby za 160m. mieszkanie pierdzieć tyle kasy?

#!$%@? mnie to miasto coraz bardziej.

#gorzkiezale #oswiadczenie #jakzyc #biznes
  • 30
  • Odpowiedz
Jak to #!$%@? jest, że chcąc wynająć nowy, ale nieduży dom za 4000zł muszę szukać ofert z totalnego pogranicza miasta?


@KikU: To nie opłaca się bardziej wziąć kredytu na dom, niż płacić taką górę złota co miesiąc?
  • Odpowiedz
@austra: to ja nie chce wiedzieć jak jest w innych miastach, tzn we Wro nie ma tragedii pod wieloma względami, ale jeśli to jest max co można w tym kraju wycisnąć, to ja chyba podziękuję
  • Odpowiedz
@Werify: Smutne, ale prawdziwe.

@anonim1133: Chcę go traktować eksperymentalnie jako siedzibę dla dwóch firm, przy czym z tą drugą dopiero ruszam i wolę nie łączyć zbyt poważnych zobowiązań z nią ;)

@zakowskijan72: Po pierwsze to już nie te czasy, żebym chciał mieć współlokatorów, a po drugie to szukam domu pod siedzibę dla firmy. @Bimbermaeister: Mieszkam obecnie na Inflanckiej także siłą rzeczy muszę ;)

@austra: musiał to napisać
  • Odpowiedz
@KikU: Może gdzieś za miastem? Ceny o wiele niższe, tylko że powstałby problem z dojazdem pracowników, skoro byłby to dom a'la biuro.
  • Odpowiedz
@Bimbermaeister: jaka ulica?

@anonim1133: Jakiś wykopowy spęd na tej inflanckiej :D Pod jakim numerem będziesz?

@austra: UPC chyba 60mb/s, jest nieźle. Skoro Ty też Inflancka, to zaraz pewnie jeszcze się okaże, że to od Ciebie kupowałem gry na PSP miesiąc temu ;)?

@micky1: Nie wchodzi w rachubę, nie zrobię tego chłopakom z firmy..

@zakowskijan72: Tak jak napisałem jedna z firm jest w fazie eksperymentalnej, poza tym wolę
  • Odpowiedz