Wpis z mikrobloga

@SanczezG: ło panie takie zakupy to rozumiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
pokaż wtedy jak z primerem wyjdzie, bo ciekaw jestem czy vallejo spray primer da inny wynik niż normaly vallejo primer. Propozycja ode mnie; na akryle tylko olejowe efekty i na odwrót bo będą zacieki lub efekt rozpuści farbę
  • Odpowiedz
@RRybak: a dlaczego? Moja żona mniej-więcej wie ile to hobby kosztuje. Chociaż jak usłyszała że kolega wczoraj polecał mi aerograf za 1300 zł to lekkie oczy zrobiła ;)

@SanczezG: niezłe zakupy, szanuję jeżeli to naprawdę na pierwszy model (i wcześniej nie kleiłeś) - kiedy wróciłem do hobby po latach, to jednak pierwsze zakupy tak ostrożnie robiłem, bo nie wiedziałem czy nie rzucę tego w cholerę po chwili. Ale teraz już
  • Odpowiedz
@SanczezG składam obecnie ten model. Pytałem na różnych grupach czy tylko u mnie są takie problemy ale są partie (jak moja) w których model jest przekrzywiony i i trzeba prostować go a do tego dać wiele szpachli. Nie jest to mój pierwszy czołg ale mocno się zniechęciłem i jak na razie leży w kolejce. Jak trafisz na dobrą partie go będziesz miał wszystko pięknie spasowane.
  • Odpowiedz
@SanczezG: Kurde, pamiętam moje pierwsze zamówienia, chyba z 2k total wydałem przez pierwsze trzy miesiące - a teraz 90% tej chemii leży i się kurzy:) Inna sprawa, że i tak uważam, że modelarstwo to jedno z tańszych hobby.
  • Odpowiedz