Wpis z mikrobloga

Boże, jaki ten BZWBK jest debilny!!!

Od 5 minut próbuje się zalogować na konto internetowe, na miliard % wpisuje poprawne hasło, a on mi wywala, że błędne. Wpisałem je już z 10 razy, więc powinno się zablokować, a nadal mogę wpisywać... Dzwonię do nich na infolinię, a tam automat z opcjami, które nie dotyczą usług bankowości elektronicznej z kompa. Jest jedynie usługa konta przez telefon czy coś takiego, to nacisnąłem numerek. A tam nadal automat, że mam im podać nowy PIN O.o

Dość pilnie potrzebowałem skorzystać z konta, ale skoro tak stawiają sprawę to niech się walą - jutro idę zamknąć konto. Stracą swoje miliony, które na mnie zarabiali to będą gorzkie zły.

Jaki BANK polecacie? Najlepiej żeby praktycznie wszystko było za free, wiadomo ;)

#banki #bank #bzwbk #bankowoscinternetowa #kontobankowe #gorzkiezale #firstworldproblems
  • 12
@zakowskijan72: Generalnie mam u nich debet, ale właśnie chciałem sprawdzić jaki i wpłacić sporo ponad bo potrzebuje mieć na kilka różnych rzeczy. A przez ostatnie 2 dni mi się zrobił. No ale to ich strata.

@Dziki_wieprz: Masz tam konto? Lepiej też uciekaj w takim razie.
@scalaczek: Skąd wiedzieli, że będę chciał zamknąc u nich konto? :D

Ale skoro wiedza już kilka dni i mają przez to problemy to może w placówce będzie czekała na mnie jakaś niespodzianka! :D