Wpis z mikrobloga

@Master_of_Bukakke: bez żadnych żartów piszę. Masz pewność na 100% ze to jego sprzęt i tak po prostu sobie go zablokował? Przeciez wystarczy go zalogować do iTunes i problem z głowy. Kumpel brata mówił, że heh nie pamięta hasła Google, a po jakimś czasie się przyznał, że zajumał.
  • Odpowiedz
  • 22
@Master_of_Bukakke: jak będziesz miał login i hasło do konta, to zaloguj się najpierw na stronie iCloud.com i zobacz, czy jest to urządzenie w Find.

Potem w iTunes się zaloguj i podłącz pada.

Jak nie pomoże, to tryb dfu i soft od nowa, potem zalogowanie odpowiednim kontem iCloud.
  • Odpowiedz
Dostałem od kumpla zablokowanwgo ipada. Chcialbym go odblokowac. Zainstalowałem na moim laptopie iTunes bo tak pisze na ekranie ipada. Niestety mam kłopot z połączeniem do do laptopa. Nie widzi urzadzenia.


@Master_of_Bukakke: w applu ci to odblokuja jak masz fakture, chyba 100 zl kosztuje
  • Odpowiedz
@Master_of_Bukakke: Istnieją dwa sposoby:
1. Przypominas sobie login i hasło.
2. Dzwonisz do Apple i podajesz odpowiedź na pytanie pomocnicze oraz odpowiadasz poprawnie na inne pytania, np. jaką ostatnio aplikacje ściągałeś, co masz zainstalowane itd.
Jeśli na jedno i drugie nie masz odpowiedzi, to odłóż iPada do szuflady i nie trac czasu.
  • Odpowiedz