Wpis z mikrobloga

#kavakava

Dzień czwarty
Melomelo od kalm with kava
Zaraz po przebudzeniu
Ok. 10h niejedzenia
4 solidne stołowe łyżki + wczorajsze zamrożone fusy w 800ml wody
6 minut w mikserze, temp wody ok 40-50*C

Podczas otwierania wieczka nastąpiło nieoczekiwane uruchomienie miksera przez co pol zawartości #!$%@? falą na podłogę, stół, krzesła, psa itd.

Finalnie zostało około 450ml gotowego wywaru wypite na raz.

Standardowo już, zdrętwiały/znieczulony język i przełyk + doszło podniebienie.
W ciągu 15 minut - lekki szum w głowie, trochę zdenerwowany jestem z sytuacji. Nie jest jakoś szczególnie przyjemnie, może nawet delikatna chęć na wymioty, trochę uczucia kaca i bolącą głowa. Nie polecam przyjmowania 400ml na raz
  • 5
Nie polecam przyjmowania 400ml na raz


@Anoniemamowy: tak czytam te twoje przygody z #kavakava i z ciekawości: ile ważysz?

Co prawda Melomelo nie piłem, ale piłem Loa Waka, Borogu, Pouni Ono, Borongoru oraz Vula Waka w różnych porcjach, również sporych i jedynie raz po Loa Waka kręciło mi się w głowie i czułem mocne działanie Kavy(nawet jest gdzieś wpis na mirko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W większości
@Zapaczony: 75kg

Ale wlasnie nie czuje mocnych doznań co opisuje w każdym wpisie. Zawsze podkreślam, ze uczucia są delikatne. ;) Dopiero dziś zamiast przyjemności mam uczucie bólu głowy i chęć na wymioty

Nie dodaje nic, a chodzi o wzmocnienie działania czy zwyczajne polepszenie smaku? Smak mi nie przeszkadza.