Wpis z mikrobloga

@PanKracy582 Mam cię na czarnej, ale jak wszystkie komentarze we wpisie kręcą się wokół ciebie to odkrywam komentarz, żeby zaobserwować czy jesteś jeszcze większym debilem niż ostatnio. I tak jesteś - mocny progres robisz. A ty czemu nie dasz tagu #bekaztransa na czarną, tylko bronisz brudasów pod każdym wpisem. Tak cię to boli? To przykre w sumie.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: W ciężarówce raz w życiu siedziałem, nawet prawka nie mam. Jesteś pan cham i menda bo obrażasz całą grupe społeczną, pewnie cie kiedyś jakiś tirowiec zgwałcił bo pomylił z kobietą lekkich obyczajów jak zbierałeś po 2 zł za mycie szyb na światłach.
  • Odpowiedz
@Rafal90

pewnie cie kiedyś jakiś tirowiec zgwałcił bo pomylił z kobietą lekkich obyczajów jak zbierałeś po 2 zł za mycie szyb na światłach.


No to ty się teraz kulturą podpisałeś. Nawet w podstawówce takich wyzywisk nie słyszałem.
Zresztą sam napisałeś, że tirowcy to grupa, która by kogoś zgwałciła, tylko dlatego, że jest
  • Odpowiedz
  • 0
Ale trzeba mieć pusty mózg, żeby mieć takie poczucie samozajebistości, tylko dlatego, że jestem kierowcą ciężarowki.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Dostosowałem poziom kultury do twojego poziomu. Widze że dalej nie skumałeś o co biega. Napisałem jakiś tirowiec a nie tirowcy jako grupa bo widzisz nie lubie wrzucania wszystkich do jednego worka i szkalowania ludzi za narodowość, kolor skóry lub zawód jaki wykonują. A jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś już dawno wiedział że tirowcem nie jestem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanKracy582: żebyś Ty rozumiał zwroty które piszesz, mam za dużo godności osobistej by wykonywać pracę dla ludzi bez wykształcenia i umiejętności, gdzie wystarczy podstawowe czytanie i pisanie. Bycie kierowcą tira zostawiam dla takich jak ty z IQ poniżej 90pkt.
  • Odpowiedz
@sebsossj sam będę pracował jako kierowca i zawsze jak widzę tego typu rzeczy to czuje żenadę. Siofery uważają się za #!$%@? wie nie wiadomo kogo, bohaterzy #!$%@? XD bez przesady. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo są normalni (młodzi bardziej).
  • Odpowiedz