Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?, spotkać #spermiarz #przegryw na domówce jest mega #creepy i #cringe

Przedrzeźniałem się z koleżanką i się wkurzała. Typ stoi obok (nie uczestniczył w rozmowie) i wlatuje na białym koniu w pełnym rynsztunku, że ona taka nie jest, że jest fajna, miła itd. Ona mu podziękowała i przedrzeźniamy się dalej. Typ znowu coś próbuje być miłym i się do mnie #!$%@? xD

Nie wiedziała, że wydała na siebie wyrok, a dodatkowo na swoje koleżanki. Typ chodził za nimi żeby zaruchać bo jest takim miłym i porządnym chłopakiem, #!$%@?ł śmieci i w ogóle jakieś krzywe teksty typu nakarm mnie, ale cóż, chciała to ma, jeszcze go podpuszczałem i się nakręcał, że może w końcu pociupcia.

Żeby się uwolnić musiały zamknąć się w innym pokoju, a i tak próbował jeszcze coś zdziałać.

Homo spermus są jak jakieś komary, #!$%@?ą, cały czas latają wokół i próbują użądlić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: naucz się, że przegryw to jest przegryw, piwniczak, gość niewidzialny, dziwak albo i śmierdziel, niewyróżniający się, zamknięty, na ogół nielubiany.

Spermiarz to ten co słodzi i dogadza dziewczynom czy to ma sens czy nie - głównie w necie bo na żywo do kasjerki nie powie "ale ładna dupcia" ani nawet "całuję rączki, ale ślicznie pani wygląda" (w realu to częściej stare pokolenie tak pieprzy, młodzi głównie w necie).

Biały rycerz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ziomek miał kiedyś koleżankę i mówił na niż "Łasa" i jakiś typ w podobnym wieku co oni stał na przystanku jak tak do niej mówił akurat i pyta czemu tak do niej mówi a ziomek "Bo łasa na #!$%@?", i ten typ zaczął białorycerzyć i jej bronić XD