Wpis z mikrobloga

  • 117
Mireczki, jesli nigdy nie byliście w Międzygórzu to polecam gorąco. Nie jest to miejscowość z mnóstwem atrakcji, czasy świetności ma już za sobą niestety. Jednak z roku na rok widzę że jest lepiej. Urokliwa miejscowość z Alpejska zabudową, położona w sercu masywy Śnieżnika. Najwieksza atrakcja jest drugi pod wzgledem wysokości wodospad w Sudetach.

#gory #polska #podroze #podrozujzwykopem
kepa0 - Mireczki, jesli nigdy nie byliście w Międzygórzu to polecam gorąco. Nie jest ...

źródło: comment_15830506637OfsOlBTUkSZMx0NDu5FbX.jpg

Pobierz
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kepa0: A to nie jest najwyższy wodospad w Polsce? Na dłużej byłem tam po ostatniej 'powodzi stulecia". Niesamowite co mały górski potok był w stanie zrobić z zabudową.
@kepa0: jaka degradacja jak do stroni śląskich i okolic przyjeżdża zimą cała masa turystów do ośrodka narciarskiego Czarna góra. Może turystów pieszych nie ma za bardzo, ale w Stroniach śląskich noclegi zimą zajmują jak sam kilkanaście razy tam mieszkałem jak byłem na nartach w Czarnej górze.
@prnppp @czteroch niech rozwija na tyle zeby sie dało jeszczcze w spokoju spędzać czas ()

@prnppp ciesze się ze Stronie przezywa znowu renesana, zapewne za sprawa Czarnej Góry. Latem tez sie wiele dzieje? Spijarzalem na szybko jak sie zmieniala liczba ludności - od 1995r. Ubyło 1k ludzi. Przy 8k obecnie to spora różnica.
@mgr_rybak pochwal się Mireczku jak już Ci sie uda! A w sumie,
mowa o zejsxuu od strony restauracji ktore prowadzi w stronę tamy?


@kepa0: nie wiem czy tym da się zejść w stronę tamy, tam się chodzi do tego wąwozu poniżej wodospadu