Wpis z mikrobloga

Siemano kj, mam 25 lat, 4 lata nadużywałem alkoholu, troche ćpałem, cierpiałem na bezsennosc a przede wszystkim dużo sie zamartwiałem. Przez to mam morde jak zbity kundel, do tego mam płaski łeb i nos jak żydowski handlarz, na randkowych shitach jestem traktowany jak trendowaty z koronavirus, fajna laska w 1 dzien ma wiecej atencji niż ja przez całe żywota. Musze w sobie to przepracować, przestać chcieć czegoś co nie jest mi dane, moim celem jest se psznie zjesc i nie upaść na dno
#przegryw
  • 9
Zmień priorytety, wygląd to tylko #!$%@? wygląd. Zależy Ci na lasce, która będzie tylko na to patrzeć? Serio?

A bycie ładnym to w większości przypadków kwestia Twojego stylu... Zawsze można zapuscic brodę, zrobić sobie jakieś tatuaże, zmienić fryzurę, #!$%@? zajebistą sylwetkę która nadrobi braki w twarzy... Narzekać łatwo, ale #!$%@?ć kilka lat na siłce żeby zrobić sixpaka to już nikomu się nie chce!
@VirginLoser za przeproszeniem, ale #!$%@? głupoty... Albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem... Napisałem w pierwszej kolejności że trzeba ściągnąć wygląd zewnętrzny z piedestału