Wpis z mikrobloga

Jeszcze do niedawna facet mający 180 cm był uważany za wysokiego, 175 cm za średniego (zwykłego), a niski był ktoś poniżej 170 cm. Za to ci od 190cm w górę to już dryblasy, siatkarze i koszykarze.

A dziś? Dzisiaj dla różowych 175 cm to jest niski wzrost, poniżej 170 cm to krasnal i człowiek niepełnosprawny, 180 cm to co najwyżej średni, a wysoki zaczyna się od 185-190. No cóż...
#przegryw #logikarozowychpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: coś w tym jest, mój dziadek lat 65+ jakieś 15-18 lat temu zawsze jak stał z jakimiś kolegami w grupie i gadał to zawsze był najwyższy i najpotężniejszy z towarzystwa ze swoją posturą 100kg, a jest mojego wzrostu teraz (176, więc możliwe, że wcześniej trochę więcej), wszyscy inni wokół niego jak krasnale wyglądali, z ojcem podobnie, a wzrost 182. A ja dzisiaj w grupie swoich znajomych w najlepszym wypadku
  • Odpowiedz
@pmub: mam wrażenie, że masz spaczone spojrzenie na kobiety, tak jakby kazda była pustą szmulą z instagrama - tak nie jest.
Pogadaj czasem z przeciętnie wyglądającymi, cichymi dziewczynami, których jest cała masa wszędzie, tylko nie zwracasz na nie uwagi. Przekonasz się, że to normalne istoty jak my xd
Najlepiej ze starszymi tzn 22+ lat :)
  • Odpowiedz
@pmub: wbrew pozorom facet też ma swoje pole do manewru jeśli chodzi o wygląd, mniejsze niż kobieta ale jednak coś tam może zrobić.
Dbanie o zęby, higienę, zapach (jakiś dobry perfum), siłownia, ubiór, jak masz możliwość (w sensie rośnie Ci broda albo nie łysiejesz) to odpowiednia fryzura i elegancko ogarniety zarost u barbera robią w #!$%@? robotę.
Co do inteligencji - wystarczy po prostu nie być dzbanem o_O
A, no
  • Odpowiedz
@plawio: Są różne poziomy inteligencji, nie tylko dzban i inteligent, jest sporo pomiędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nad zachowaniem może i popracujesz ale nie zmienisz osobowości na którą ma wpływ całe dotychczasowe życie.
Co do wyglądu się nie wypowiwm, siłka na pewno dużo da temu który ma odpowiednie geny i przede wszystkim zdrowie ;)
  • Odpowiedz
@Reflexiej123: Ja mam 170cm i mam wyższa od siebie dziewczynę i mam to w dupie dzięki temu mogę szybko odsiac #!$%@? laski i szybciej można znaleźć wartościową dziewczynę
  • Odpowiedz