Wpis z mikrobloga

@Mikser_wieczorny: w zeszłe lato zjeździłem wzdłuż i wszerz rowerem i powiem Ci że tam generalnie niewiele jest. Oprócz lasów :) I może oprócz kilku średnio urokliwych jezior. W Gostyninie jest taki zameczek (nawet nie jestem przekonany czy zabytkowy), w Duninowie jest neogotycki zameczek z czerwonej cegły (ten urokliwy z zewnątrz), chyba przystań dla jachtów też tam jest. No i kilka miejsc gdzie trasa Płock - Włocławek zbliża się bardzo do
  • Odpowiedz
@Mikser_wieczorny: ja na szosie, więc się nie zapuszczałem w takie miejsca niestety. Wiem że tam są szlaki piesze, ale lasy są raczej suche, wiem że są tam jakieś bagna, ale nie mam pojęcia czy zagospodarowane jakkolwiek turystycznie. Zapamiętała mi się bardzo miła leśna asfaltowa droga była pomiędzy Kowalem a Wistką przez Przerytkę, ale serio nie widziałem nic oprócz lasów, lasów i lasów :) Generalnie to tereny mojego dzieciństwa, a do
  • Odpowiedz
Jak bedziesz w okolicy Nowego Duninowie to polecam Okrąglaki. Nie jest to punkt widokowy, ale mysle ze jak jest sie w ppbliżu to warto zajrzeć. Jest to obiekt opuszczonego hotelu PRLskiego, niestety zdewastowany, ale i tak wart zobaczenia ;)
  • Odpowiedz
@Zara-tu-s_t_ra: @cult_of_luna: Jeszcze dodam że o Okrąglakach przeczytałem już będą w płocku. Dojeżdżamy na miejsce, znajduję dziurę w płocie, wchodzimy, nie ma to jak opuszczone ruiny... Dziewczyna się mnie pyta skąd znam to miejsce, bo jest tu dosyć strasznie?
-no jak to skąd, jakiś obcy z internetu napisał że jest tu zajebiście... No to jesteśmy :D
  • Odpowiedz
@Mikser_wieczorny: miło robi sie na serduchu jak wie sie ze ktos dzieki Tobie spędził ciekawie czas i zobaczył fajne miejsce ( ͡º ͜ʖ͡º). Chociaz sama nie jestem obieżyświatem xD.
Ps. Jestem różowym paskiem, ale rozumiem przypisanie mi meskiej płci po braku 'rózowego paska' i mylacym nicku ;D
  • Odpowiedz