Wpis z mikrobloga

@Silver86: Musisz poćwiczyć rysowanie proporcji twarzy, bo proporcje tutaj nie siedzą. Zacznij rysunek od podstawowego szkicu, bo bez tego ciągle będziesz robić błędy i będziesz kończyć z rysunkami, które bardziej przypominają pierwowzór do góry nogami.
@slowiczak: nic nie muszę ;p, wiem ze zeby bylo lepiej powinnam zaczac od podstaw ale mi sie zwyczajnie nie chce, niechce rysowac perfekcyjnie bo tylko bym sie frustrowala ze nie jest idealnie, poki mi sprawia przyjemnosc to bede sobie tak rysować bo to tylko hobby, a proporcje bez przesady, troche dluzsza twarz miala byc i wyzej oczy usta nos, szkic robilam na siatce zeby właśnie nie bylo tragicznie jakto mówił Bob
niechce rysowac perfekcyjnie bo tylko bym sie frustrowala ze nie jest idealnie


@Silver86: Teraz się nie flustrujesz, bo przecież idealnie nie jest? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wybacz, jestem tylko delikatnie dokuczliwa.

I wiem, że nie musisz i fajnie, że masz takie hobby, ale wciąż warto podstawy przećwiczyć, bo wbrew pozorom będziesz potem szybciej rysować, bo będziesz rozumieć jak rysować twarz i też będzie Cię bardziej cieszyć, bo
@slowiczak: nie frustruje, bo podoba mi sie ten rysunek, poki co to moj najlepszy a jak na siódmy portret olowkiem tym bardziej, nie studiuje na asp ani nie robie tego zarobkowo i nie musze miec super warsztatu, choc wiadomo ze wtedy satysfakcja wieksza, no podstawy na pewno warto byloby pocwiczyc, ale nie lubie jak ktos mi mówi ze cos "musze" bo mnie to triggeruje ;) dzięki za opinię