Wpis z mikrobloga

@Larsberg: a do tego emulatory, symulatory, strategie, shootery xd Miałem już kupić konsole, ale plebejskie te gierki, a ekskluziwy, w które i tak nie gram xd i tak teraz wydają na kompa (np. rdr 2, tekken).
  • Odpowiedz
  • 5
@ramzes8811 Podstawowa róznica jest taka, że mój PC MOŻE być mocniejszy, PS5 mocniejsze niż jest już nie (poza wersją Pro która wyjdzie później) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Podstawowa róznica jest taka, że mój PC MOŻE być mocniejszy, PS5 mocniejsze niż jest już nie (poza wersją Pro która wyjdzie później) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nn1upl: Kupowanie wersji pro to de facto upgrade karty graficznej na co konsolowcy tak plują ale jakimś cudem nie chcą tego zauważyć
  • Odpowiedz
Kupowanie wersji pro to de facto upgrade karty graficznej na co konsolowcy tak plują ale jakimś cudem nie chcą tego zauważyć


@drzuo: TZaraz zacznie się odwieczna dyskusja PCtowcy vs. konsolowcy, ale ok - owszem, w pewnym sensie tak, ale w PC-tach tych kart do wyboru masz w #!$%@? i więcej, jak Cię nie stać na topową to bierzesz nieco gorszą, która nadal da ci możłiwość komfortowego grania w fajnych detalach ale
  • Odpowiedz
PS5 może być mocniejsze ale nie odpali gier z dwóch ostatnich dekad ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Larsberg: Ale bądźmy poważni, ktoś kto kupuje tej klasy sprzęt (czy konsola, czy PC) to nie po to aby ogrywać Wiedźmina 2 czy Hiroski 3. Najpewniej kupuje nowy aby ograć NAJNOWSZE tytuły nie śmigające już na posiadanym urządzeniu.
  • Odpowiedz